Sponsorlu Bağlantılar

[Yeni Yazı] Teebik.com pop-up virüsü kaldırma

263 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımıza bulaşan bu Siteyi AdwCleaner programı ile kaldıracağız. Bu işleme başlamadan önce Biraz bu konuda bahsetmek istiyorum. Teebik.com Reklam destekli bir bir açılır reklam sayfasıdır. Bilgisayarımıza indirdiğimiz demo yazılımlar yada ücretsiz programlar aracılığı ile bulaşırlar.

Peki Bu Reklam Sitesi Teebik.com nasıl temizleriz. Bu gibi Pop-Up sitelerini Bilgisayarımıza indireceğiz AdwCleaner programı ile kaldıracağız bunun yanında bir kaç araç program mevcuttur.

Bilgisayarımızın Tarayıcılarını Bir Resetlemek Gerekir Bunun için Konu Başlıkları Aşağıda ‘dır. Bunlar Tarayıcıların Fabrika Ayarlarına Geri Döndürüyor.

Explorer Nasıl resetlenir Buradan

Mozilla Nasıl resetlenir Buradan

Chrome Nasıl resetlenir Buradan

Başta Dediğimiz gibi Bilgisayarımıza AdwClaner Programını kurup kaldıracağız. link üzerinden bilgisayarımıza indirin ve kurunuz. “http://www.gezginler.net/indir/adwcleaner.html” 

adwcleaner scanner virus

 

 

Bu programı çalıştırmadan önce diğer çalışan programları kapatarak çalıştırıyoruz ve Zararlı girdileri bulması için Scan Butonu ile taratmaya çalışıyoruz.

adwcleaner scanner

Bilgisayarımızda Teebik.com ile ilgili zararlı girdileri bulduk dan sonra işaretliyoruz ve Bunu Cleaner Butonu ile siliyoruz. Bu işlem sonucunda bilgisayarımız yeniden başlıyor. 

http://www.spyhunterdownload.com/” adresi üzerinden programı indirin ve kurunuz. Daha Sonra Bilgisayarımıza SpyHunter Programı İndirip Kuruyoruz. Bu program ile Taratıyoruz .

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın