Sponsorlu Bağlantılar

PowerPoint’e Alternatif Yazılımlar

411 views
Sponsorlu Bağlantılar

PowerPoint Microsoft tarafından Geliştirilmiş Bir Bilgisayar yada projektör için sunum yazılımıdır. Hazırladığınız sunumları işyeriniz de  toplantılarınızda sunum yapabileceğiniz bu yazılım ile işlerinizi kolaylaştırıyorsunuz. Powerpoint yazılımına ihtiyaç duymadan alternatif ürün arayanlar için farklı yazılımlar vardır . Bunları sizler için bir araya toplayıp tanıtmak istedim.

280 SLİDER ;

Bu yazılım Online olarak kurulum yapmadan kullanabiliyorsunuz. Metin ve grafikleri çalışma alanlarında düzenleye biliyorsunuz. Hazırlamış olduğunuz belgelere resim ve videoları bilgisayarınızdan yükleyerek bilgisayarınıza sunum olarak kayıt edebiliyorsunuz.

Bu Uygulamanı Google için tarayıcı eklenti bulunmaktadır , Web Store’den 208 slider diye aratarak bulabilirsiniz.

GOOGLE DOCS ;

 

google docs

Google tarafından geliştirilmiş Bir online dosya düzenleme sitesidir. PowerPoint dosyalarını aktarabilirsiniz. Microsoft rakip olacak bu uygulamada dosyalarınızı paylaşabilirsiniz ,saklayabilirsiniz  “http://docs.google.com/” adres den ulaşarak üye olarak yada üyeliğiniz ile girebilirsiniz.

OPENOFFİCE IMPRESS;

OPENOFFİCE IMPRESS

Microsoft Office alternatif olan bu yazılım ile sunumlarınızı hazırlayabilirsiniz. Ücretsiz olarak hizmet bu yazılım işinizi oldukça başarılı şekilde halledecektir.  “http://www.openoffice.us.com/openoffice-impress.php”   adresinden ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

 

LOTUS SYMPHONY ;

LOTUS SYMPHONY

IBM Lotus Symphony açık kaynaklı bir sunum yazılımdır. Ücretsiz olan bu yazılım ile Ofis Sunumlarını başarı olarak gerçekleştirebilirsiniz.  Bu yazılım ile ilgili olarak “http://www-03.ibm.com/software/products/tr/lotusymp”  adres den bilgi alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın