Sponsorlu Bağlantılar

Web Trafiği ve Backlink Mantığı Nedir..?

63 views
Sponsorlu Bağlantılar

Web trafiği oluşturduğunuz sitenizde yada bloglarınız da benzersiz olarak ziyaret eden ve sitenizde gezinen ziyaretçi’dir. Sitenizin değer kazanması veya gelen ziyaretçiler üzerinden para kazanmak ( adsense ) için web trafiği önemlidir. Ne kadar web trafiğiniz iyi olursa sitenizde o kadar değerlenecektir.

Web Trafiği nasıl artırılır ? Bunun için içeriği geniş olan konular oluşturarak Google aramalarında başta çıkmak olacaktır bu oluşturduğunuz konular organik olarak , sitenize mail yolu ile abone olanların yada Rss kullananların doğrudan erişmesi ile yada Backlink yada Google Adwords ile sitenize ziyaretçi çekmek olacaktır.

Bu konumuzda ise Web Trafiği trafiğini artırmak için backlink hakkında bilgi vereceğim. Backlink Nedir ?  başka bir blog sayfası yada web sitelerinin yöneticileri ( Admin ) ile kuracağınız irtibat ile sitenize link vermek olacaktır. Sitenize ne kadar bağlantı verilirse web trafiğinizi artırma o kadar iyi olacaktır.

Sosyal medya ( Twitter , Facebook ) kullanarak bu potansiyeli’de kullanabilirsiniz. Oluşturacağınız Facebook hayran sayfaları , Twitter hesabı ile sitenizde oluşturduğunuz site konularını burada paylaşarak sitenize ziyaretçi çekebilir SEO değerini artırabilirsiniz. Yada diğer blog sitelerinde paylaşın soru yada konular hakkında sitenizde yayınladığınız makalelere link ekleyerek bilgilendirme sureti ile sitenize ziyaretçi alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın