Sponsorlu Bağlantılar

paypal nakit kart ile alış veriş heyecanı yaşayın

407 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar ilk başta paypal hakkında kısa bir bilgi vermek istiyorum . Paypal İnternet üzerinden kullanılan bir online ödeme şeklidir. Güvenli bir alış veriş şekli olarak e-posta ile para transferi yapabilirsiniz. Anlaşmalı firmalara bile sms bile ödeme yapabilirsiniz.

Paypal kartını Kredi kartınıza tanıtıp yolladığınız tutar kadar kredi kartından çekim yaparak ödemeyi sağlarsınız. Paypal yeni Nakit kartı görücüye sundu bir çok kolaylığı ve avantajı ile kolay sağlayacak gibi.

Paypal nakit kart için İnternet üzerinden başvurup ücretsiz kuryeler tarafından yada yakın mağazalardan tedarik edebilirsiniz.

Uzun formları doldurmaya hiç gerek yok hızlı bir şekilde alarak İnternet kullanıma açabilirsiniz

Yurtiçi ve yurt dışında nakit ihtiyacınız olduğunda 7/24 saat ATM çekebilirsiniz. Bu karta satış noktalarından veya Teb Atm’lerden para yükleyebilirsiniz.

https://www.paypal.com.tr/nakit/discover/#tabContainer” adresi üzerinden paypal kart hakkında bilgi edinebilirsiniz. 

https://www.paypal.com.tr/nakit/basvuru_formu_adim_1/” adresi üzerinden ise paypal kart için başvuru yapabilirsiniz. Böylece İnternet üzerinden alış verişlerinizi gerçekleştirme işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın