Sponsorlu Bağlantılar

Battlefield 4 Takılma Sorunu Nasıl Çözülür?

669 views
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Battlefield 4 oynayan arkadaş’dan gelen bir soru’da sürekli takılma sorunu yaşıyorum. Kasa’daki Hdd Işığım sürekli yanıyor takılmalar yaşıyorum ile ilgili bir soru geldi. Bilgisayarınızı Kapatınız elektrik ile ilişkinizi kesiniz. Kasayı açmadan önce Ellerini bir kaç dakika metal bir cisme tutunuz ki  elinizde statik elektriği alsın .

Aynı Şeyi Ekran Kartı için uygulayınız ekran kartının Ana kart bağlantı slotları içinde yapınız. Ekran kartının Güncel Driverini kontrol ediniz güncelleyin.

Daha kasayı açınız Ram ( Bellekleri ) çıkartınız . Bu bellekleri Bir Silgi ile siliniz her iki tarafını  bunun yapmanın nede ki Ram slotlarındaki iletkensizlik varsa toz gibi bundan kaynaklanan sorunu  bertaraf ediniz. Tekrar oyunu açarak deneyiniz.

Eğer Bu sorun devam ediyorsa Ram ( Bellek ) ile ilgilidir. Belleğiniz yetmiyor olabilir bunun Bellek yükseltmeye gitmenizde fayda vardır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın