Sponsorlu Bağlantılar

internet yasaklama programı

638 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bir iş yeri sahibisiniz ve çalışanların sosyal ağlara girip iş performansının düşmesinden endişe ediyor olabilirsiniz, yada Evinizde çocuklarınızın sitelere girmesini engellemek istiyorsunuz. tanıtacağım bu program tam site programın ismi Site Yasakla Bu program sayesinde istediğiniz siteleri yasaklı sitelere ekleyerek erişime yasaklaya bilir yada bir başka siteye yönlendirebilirsiniz.

Türkçe Menu ile kullanımı kolay bir program olarak beğeniye sunulmuştur. Bu programda Vista / Windows 7 Yönetici olarak çalıştırmanız yeterli olacaktır. Engellediğiniz Siteleri tekrar Geri çıkartabilirsiniz. Windows Tabanlı çalışan bir programdır.

http://www.gezginler.net/indir/site-yasakla.html” bu program ile kolay kullanım , animasyonlu açılış,güncelleme özelliği , Türkçe Dil Desteği vermektedir. Umarım hoşunuza  gider memnuniyet yorumları bırakırsınız .Takip’de Kalın…

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın