Sponsorlu Bağlantılar

Cia ( Caller İdentification ) Numara Ekleme Nasıl Yapılır?

133 views
Sponsorlu Bağlantılar

Günümüzde akıllı telefonların çoğalması ve bununla paralel olarak Mobil uygulamalarında çoğalması ile bir çok uygulamalarda popülerliğini artırdı. Bu uygulamalardan biride CİA ( Caller İdentification) kısaca Kim Aramış uygulamasıdır.

Bu uygulamada bir havuz sistemi var ,Akıllı telefonlarına bu uygulamayı yükleyerek Telefon rehberini’de paylaşmış oluyor ,Telefon rehberindeki kişiler ve numaralar bu havuz sistemine düşerek bu uygulama üzerinden sorgulama yapmaktadır.

Eğer’ki Telefon rehberinizde sevmediğiniz birinin telefonu kayıtlı ise be sizde bunu ismi değilde Uyuz gibi sıfatlar ile kayıt ettiyseniz bu numara sorgulamasında Uyuz olarak görünür bu karşı taraf için bir onur kırıcıdır. Bununla ilgili daha önce yazdığım makalelerde Cia App nasıl numara silinir ve Cia üzerinden Numara düzeltme işlemi nasıl yapılır bunun hakkında bilgi vermiştir.

Bu Konulara Ulaşmak için Cia Numara Silmek için Buradan  yada Cia Üzerinden Numara Güncellemek için ise Buradan Konu başlıklarına ulaşabilirsiniz.

Bu konumuzda ise Cia üzerinden Telefon Numaranızın görünmesini istiyorsanız bu konuda yardımcı olmak istiyorum. Cia üzerinden Telefon ve isminizin Görünmesini istiyorsanız “http://cia-app.com/self-service/update-name-number/”  adresinden ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın