Sponsorlu Bağlantılar

CIA Caller Ad Soyad Telefon Numarası Güncelleme

4.127 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilindiği gibi Akıllı telefonlar yaygınlaştıkça bununla birlikte mobil uygulamalarda kendini geliştiriyor. Bu uygulamalardan biride Cia Kim aramış olarakda bilinen bu uygulamada ortak bir veri alanında kayıt edilen numaralar ile sorgulama yapıldığında kimin olduğu ortaya çıkıyor.

Bu uygulama Nasıl Çalışır ?

Cia Caller uygulamasını telefona yüklediğinizde telefon rehberinizi paylaşıma açmış olursunuz. Telefon rehberiniz bu uygulamanın veri deposuna kayıt olur yani Adem ÖCÜT olarak telefon rehberinizdeki kişi benim numarayı sorguladığında ortak veriden çekerek Adem ÖCÜT olarak kayıtlarda görünür peki Benim telefon numaram ile sorgulama yapıldığında Bilgisayarcı Adem olarak çıkarsa bunu nasıl Güncellerim ?

İşte bunun için Cia Caller uygulamasının web sitesine giderek Sorgulamada Çıkan isminizi güncelleme yapabilirsiniz.

Cia Caller için Ad Soyad ve telefonuzu güncellemek için Aşağıdaki Link’den Gidebilir ve Güncelleme yapabilirsiniz ..

http://cia-app.com/self-service/adinizi-ve-numaranizi-guncelleyin/” adresi size bu konuda yardımcı olacaktır. adres üzerinden ismini güncel olarak isteğinize göre değiştirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

CIA Caller Ad Soyad Telefon Numarası Güncelleme (3 Yorum)

Yorum Yaz

    • Tuğrul Bey, Kayıtlarınızı Düzenleyemiyorsanız Telefon Numaranız nasıl buradaki konudan inceleyiniz ,daha sonra yeniden düzeltilmiş şekilde burada olduğu gibi ekleyiniz.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın