Sponsorlu Bağlantılar

[Yeni Yazı] Tango’da Çağrı Alma Sorunu Yaşıyorum

2.699 views
Sponsorlu Bağlantılar

Akıllı Telefonlar Son yıllarda yaygınlaştıkça Bununla birlikte paralel olarak Mobil uygulamalarda buna oranla artmaktadır. Mobil uygulamalar arasında en popüler yaygın olarak ise Tango App’dir. Bildiğimiz gibi Tango İnternet üzerinden sms,sesli arama,Görüntülü arama bunun yanında ise Arkadaş çevrenizi genişletmek içinde kullana bilirsiniz. Her şey buraya kadar güzel birde bununla ilgili olarak can sıkıntı hallerde vardır.

Bunlardan biride Tango kullananlar için Çağrı Alamama sorunudur. Her şey yolunda gitmeyebilir,Yeni gelen güncellemeler ilede bu sorunlar aşılacak yerine sorunların ortasında bulabiliriz.

Tango üzerinden Çağrı alma sorunu yaşıyor iseniz belli başlı bir kaç sebepleri vardır. Bu sorun için nasıl bir önlem alabiliriz. İlk önce ana kaynak Tango yüklediğinizde Hesabınız Onaylanmamadı ise bundan kaynaklıdır. Hesabınızı oynaylattığınızdan emin olunuz. Bununla ilgili olarak E-posta ile onaylattırma yaptıysanız birde sms yolu ile deneyiniz.

Diğer bir Sorun teşkil eden hata kaynağı ise Zayıf İnternet Bağlantısı , Wifi yada Mobil Veri Akışıdır, Telefon çektiği bir yere yada bağlantının kuvvetli olduğu bir yere gidiniz.

Tango’da Bağlantı bildirimleri Alıyormusunuz ? Eğer Almıyor iseniz Bunu Ayarlar kısmından Açmalısınız. Bunun için İOS uygulamaları için : Ayarlar > Bildirimler > Tango > Bu Kısımda Ayarların Açık olduğuna Dikkat ediniz.

Android işlemciler için ise  : Herhangi Bir Arkaplan yada Kısıtlama varmı yokmu bunu kontrol ediniz.

 

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın