Sponsorlu Bağlantılar

Yazılarınızı Fontlar ile görsel şölene çevirin

923 views
Sponsorlu Bağlantılar

Yazı Fontları bilgisayar’da Word , Text Mesaj veya Wordpad++ ‘de ders notları , not kapakları veya küçük kitapçıklar hazırlarken kullanabileceğiniz font yani yazı stilidir.

Bununla birlikte firmaların kendine özgü yazı sitili olduğunu firmanıza has yazılar yazabileceğiniz veya bir web site tasarımcısı iseniz ( webmaster ) gibi , sayfaları görsellik kata bileceğiniz yazı fontuna ihtiyaç duyacaksınız. Bu yazı fontları varsayılan olarak bilgisayarımızda yüklü olarak saten gelmektedir.

Bunun için C:\Windows\Fonts klasörü içerisinde bulabilirsiniz. Fakat ben bununla yetinmiyorum, bana daha değişik ilginç ve çeşit çeşit yazı fontları lazım diyorsanız tamda size göre bir yazı sitillerini bulabileceğiniz yazı fontlarının olduğu bir galeri’ye sahip site olan www.yazitipleri.net adresinden istediğiniz türde yazı fontlara sahip olabilirsiniz.

 

yazı font-reklam

 

Türkçe Karakter destekli yüzlerce yazı sitilini bulabilir ve ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bu indirdiğiniz font dosyası .ttc uzantılı dosyayı Windows\Fonts klasörü içine atıyoruz .

yazı font yükle

Bu dosya sağ tuş ile ön izleme yapıyoruz ve açıyoruz daha sonra Yükle dediğinizde sisteme yüklemiş oluyorsunuz ve kullanmaya başlıyorsunuz. İnternet’den indirdiğiniz resimlere güzel font ile yazılar yazarak süsleye bileceksiniz ve sosyal ağlarda paylaşımlar yapabileceksiniz. Yazdığınız güzel yazıları Facebook , Twitter ve buna benzer sosyal ağ ortamında paylaşım yapabileceksiniz.

Arama Tags & Etiket ;

yazı fontları , yazı font indir , yazı sitili indir , ttc dosyası nedir , güzel yazı yazma , resim üzerine yazılar , Ninja yazı sitili , resimli yazılar

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın