Sponsorlu Bağlantılar

Xiaomi RedMi Note 6 format nasıl atılır

58 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Xiaomi RedMi Note 6 format atma konusunda bu işlemin nasıl yapılacağına dair bilgi vereceğiz. Konumuza başlamadan önce birkaç önbilgi verdikten sonra Xiaomi RedMi Note 6 sıfırlama konumuzda bilgi aktaracağız.

Telefonlara genellikle virüslerin bulaşması, donmalar, yavaşlamalar, takılmalar nedeniyle cihazlara format atılmaktadır. Bunlardan biride Xiaomi RedMi Note 6 formatlama işlemidir.

Xiaomi RedMi Note 6 silme işlemine başlamadan önce telefonun içinde bulunan resimlerin, videoların, notların, telefon rehberinin bir yedeğini almayı unutmayın.

ANDROİD REHBER YEDEKLEME

Xiaomi RedMi Note 6 hard reset atma işlemi öncesinde yedeklemeyi aldıktan sonra sıfırlama işlemine başlayacağız. Son olarak telefonun şarjını da kontrol edelim %50 seviyesinin altında olmadığından emin olunuz ve cihazı fabrika ayarına döndürme işlemine öyle başlayın.

XİAOMİ REDMİ NOTE 6 NASIL SIFIRLANIR

Xiaomi RedMi Note 6 fabrika ayarına alma işlemi için iki farklı yöntem kullanacağız. Bunun ilki telefonun içinde bulunan menüleri kullanarak tüm ayarları sileceğiz.

Menü >> Ayarlar >> Yedekle ve Sıfırla >> Fabrika Ayarlarına sıfırla >> Telefonu Sıfırla >> Her Şeyi Sil yukarıda adımlarla telefonun içindeki tüm bilgileri sileceğiz. Böylece ilk gün gibi eski ayarlarına geri alarak cihazı temizlemiş olduk.

Diğer Xiaomi RedMi Note 6 silmek için telefonun üzerinde bulunan donanım tuşlarını kullanarak gerçekleştireceğiz.

XİAOMİ REDMİ NOTE 6 NASIL FORMAT ATILIR

Şimdi geldi Xiaomi RedMi Note 6 içindeki tüm bilgileri silmek için telefonun üzerinde bulunan donanım tuşlarını kullanarak cihazı formatlayacağız.

  • Telefonu kapalı konuma alalım
  • Telefonun üzerinde bulunan sesi açma tuşu + güç düğmesine birlikte basın
  • Ekrana Logo gelene kadar basılı tutun
  • Ekrana Logo geldiğinde basma işlemini bırakın.
  • Wipe Data
  • Wipe Data All
  • Reboot System Now

Yukarıda adımlarla Xiaomi RedMi Note 6 silme işlemini başlatacağız. Bu esnada telefonun üzerinden herhangi bir parça sökmeyin ve işlemi yarıda kesmeyin.

TAVSİYE VİDEO;

Bu konumuzda Xiaomi RedMi Note 6 nasıl formatlanır konusunda bilgilendirme vermeye çalıştık. Doğabilecek zararlardan tarafımız sorumlu değildir. Xiaomi RedMi Note 6 sıfırlama konusunda sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2020 – 2021 – 2022 – 2023

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın