Sponsorlu Bağlantılar

TP-Link Neffos X9 format nasıl atılır

100 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda TP-Link Neffos X9 format atma işleminin nasıl yapılacağına dair bilgiler vereceğiz. Konumuza başlamadan önce birkaç önemli ipuçlarını aktardıktan sonra TP-Link Neffos X9 sıfırlama işleminin nasıl yapılması gerektiği hakkında bilgimizi vereceğiz.

TP-Link Neffos X9 formatlama ve diğer cihazlarda virüslerin bulaşması, donmalar, yavaşlamalar, takılmalar, ikinci el satışları, teknik servis öncesinde cihazlar genellikle sıfırlanmaktadır. Bu işleme başlamadan önce cihazın içinde bulunan tüm bilgilerinizi yedeklemenizi tavsiye ederiz.

ANDROİD REHBER YEDEKLEME NASIL YAPILIR

TP-Link Neffos X9 silmeden önce telefon rehberinizi, video ve resimlerinizi yedeklemeyi ihmal etmeyin ve telefonun şarjının %50 seviyesinin altında olmadığından emin olunuz. Şimdi geldi TP-Link Neffos X9 hard reset atma işlemine bunun için iki farklı yöntemle bu işi yapacağız.

TP-LİNK NEFFOS X9 NASIL FORMAT ATILIR

TP-Link Neffos X9 silme işlemini iki farklı yöntemle gerçekleştireceğiz. Bunun için ilk yöntem telefonun içinde bulunan menüleri kullanarak diğeri ise, telefonun üzerindeki donanım tuşlarını kullanarak gerçekleştireceğiz.

Menü >> Ayarlar >> Yedekle ve Sıfırla >> Fabrika Ayarlarına Sıfırla >> Telefonu Sıfırla >> Her Şeyi Sil bu adımları takip ederek telefonun içindeki tüm bilgileri, verileri, ayarları silebilirsiniz.

Bunun dışında TP-Link Neffos X9 fabrika ayarına sıfırlama işleminin diğer adımı ise cihazın üzerinde tuşları kullanarak gerçekleştireceğiz.

TP-LİNK NEFFOS X9 NASIL SIFIRLANIR

Telefonun üzerinde bulunan tuşları kullanarak cihazı reset atacağız şimdi bunun için bu işlemin nasıl yapılması gerektiğine bakacağız.

  • Telefonu kapalı konuma alın
  • Telefonun Sesini Açma + Güç Tuşu birlikte basınız.
  • Telefonun ekranına Logo gelene kadar basılı tutun
  • Ekrana Logo geldiğinde basma işlemini bırakın.
  • Wipe Data / Factory Reset
  • Reboot System Now

Yukarıda adımları telefonun sesini kısma tuşu ile güç düğmesini kullanarak menüleri seçebilirsiniz. Ardından cihazı sıfırlama işlemini başlatabilirsiniz.

TP-Link Neffos X9 fabrika ayarına geri alma işlemini bu adımlarla gerçekleştirdiğinizde cihazın içindeki tüm bilgileri sileceksiniz.

TAVSİYE VİDEO;

NOT: bu işlem sırasında telefonun üzerinden hiç parçayı sökmeyin ve işlemi yarıda kesmeyin. Bu bilgiler tamamen nasıl yapıldığına dair bilgi vermek üzerine yazıldı doğabilecek zararlar nedeniyle tarafımız sorumlu değildir.

Konumuzla ilgili olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2020 – 2021 – 2022 – 2023

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın