yavru kedi sahiplenme

Xiaomi Redmi 8 Silinen numaralar yeniden geri geliyor

1.768 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Xiaomi Redmi 8 de sildiğiniz telefon numarası telefonu yeniden başlattığınızda geri geliyor bu sorun nasıl düzelir, nasıl çözümlenir konusunda sizlerden gelen sorulara cevaplar vereceğiz.

Aslında bu sorunu Xiaomi Redmi 8 bağlığı altında verdik ama genel olarak Android cihazlar altında genel olarak yaşanabilmektedir.

Telefonda kişiler rehberinde sildiğiniz numara tekrar geliyorsa bu sorun olarak telefonun senkronize ile ilgili bir problem nedeniyle yaşanmasıdır.

Bunun için Gmail kişilerimi otomatik olarak senkronize işleminin açık olması nedeniyle silinen numaralar tekrar geriye gelmektedir.

SİLİNEN NUMARALAR GERİ GELİYOR XİAOMİ

Sizde Xiaomi telefon kullanıyorsanız bunun için şu ayarları kontrol ederek tekrar numarayı silin ve geri gelip, gelmediğini kontrol ediniz.

Ayarlar > Hesaplar > Senkronize > Google Kişiler bu ayar aktif ise bu ayarı iptal ediniz. Daha sonra numarayı tekrar sildiğinizde geri gelmeyecektir.

Bu ayarları Android telefonlarda detaylı incelemek için “https://support.google.com/contacts/answer/2753077?co=GENIE.Platform%3DAndroid&hl=tr” adresi üzerinden incelemesini gerçekleştirebilirsiniz.

Bu şekilde buradaki ayarları iptal ettiğinizde Xiaomi marka telefonda silinmiş numarayı iptal edebilirsiniz.

TAVSİYE YAZI; Android telefon rehberi nasıl yedeklenir ve geri yüklenir

Bu yazımızda Android işletim sistemli Xiaomi Redmi 8 model telefonda sildiğim numara tekrar geri geliyor sorunu, hatası nasıl çözülür konusunda bilgi verdik.

Bu konumuzla alakalı sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesi altında bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın