Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Engellenen Listesi Nerede

137 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Facebook engellenenler menüsü nerede bu konuda yeni başlayan kullanıcılarımız için bilgi vermeye çalışacağız. Dünyanın en ünlü popüler sosyal ağından biri olan Facebook’da milyonlarca kullanıcıyı bir araya getirmektedir.

Çoğu insanın birden fazla hesabının olduğunu da söylemek gerekirse kullanıcı sayısını siz düşünün. Burada insanlar yakın arkadaşlarıyla, akraba veya gruplar üzerinden farklı ülkelerden diğer ülkelerden insanlarla bir araya gelerek kaynaşmaktadır.

İnsanların çok olduğu yerde mutlaka bir şeylerde yanlış gidecektir. İyi insanların olduğu gibi kötü niyetli insanlarla da karşılaşmak mümkündür. Sosyal ağ üzerinden tehdit, şantaj veya rahatsız edici mesajlar gönderebilecekleri gibi istemediğiniz kişileri de görmek istemiyorsanız engelleme yöntemini seçebilirsiniz.

Buraya kadar işlemin yani engelleme işleminin yapılmasında sıkıntı yok ama yeni başlayan veya son zamanlarda Facebook güncellemeleri ile yeni arayüz ve menülerin yerinin değiştiğini görmüşsünüzdür. Bizimde bu konumuzda engellenenler listesi Facebook’da nerede ve nasıl bulunur? Bu soruya cevap vereceğiz.

FACEBOOK ENGELLENENLER LİSTESİ NEREDE

Herhangi bir arkadaşınızı engellediniz ve bu engelli kullanıcıyı tekrar listeden çıkartmak istiyorsunuz fakat bu menü nerede? Bunun için aşağıda adımları takip ederek engelli listeyi görebilirsiniz.

  • Sağ Üst köşede Ayarlar
  • Ayarlar ve Gizlilik
  • Ayarlar
  • Sol panelde Engelleme

Bu ayarları takip ettiğinizde Facebook Engelleme listesi görmek için gidebilirsiniz. Eğer bunlar size kolay gelmiyorsa “https://www.facebook.com/settings?tab=blocking” link adresini hesabınıza giriş yaptıktan sonra tarayıcınıza yapıştırınız.

TAVSİYE VİDEO;

Böylece engelli kullanıcı listesi karşınıza gelecek buradan istenilen kullanıcıların engellemisini kaldıracaksınız.

Kullanıcı engellemesini bu şekilde kaldırmış oluyorsunuz. Bu yazımızda Facebook engellenenler listesi görme, görüntüleme konusunda bilgi vermeye çalıştık.

Konumuzla ilgili olarak sorularınız için yorumlar sekmesini kullanarak sorunlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.KOD:2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın