Sponsorlu Bağlantılar

UmiDigi A1 Pro format atma nasıl yapılır

27 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda UmiDigi A1 Pro format atma konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Konumuza başlamadan önce birkaç önemli ipuçlarını verdikten sonra UmiDigi A1 Pro sıfırlama hakkında bilgilerimizi sizlerle paylaşacağız.

İşletim sistemli cihazlara genel olarak virüslerin bulaşması, donmalar, takılmalar, yavaşlamalar, ikinci el satışları ve teknik servis öncesi cihazlara format atılmaktadır. UmiDigi A1 Pro formatlama öncesinde cihazımızın telefon rehber yedeğini, videolar, fotoğraflar, notlar ve diğer önemli verilerin yedeklemelerini alınız.

ANDROİD REHBER YEDEKLEME NASIL YAPILIR

UmiDigi A1 Pro hard reset atma işlemi öncesinde cihazımızın yedeklemeleri yaparak aksi bir durumda yedekten geri alabilelim. Bunun yanında şarjımızın %50 seviyesinin altında olmadığından emin olunuz, gerektiğinde şarja takılı olarak UmiDigi A1 Pro silme işlemini gerçekleştirelim.

UMİDİGİ A3 PRO FORMAT NASIL ATILIR

UmiDigi A1 Pro fabrika ayarına geri alma işlemini iki farklı yöntemle gerçekleştireceğiz. İlk önce Android işletim sistemli telefonlar olduğu gibi cihazın içindeki menüleri kullanarak telefonu eski fabrika ayarına döndüreceğiz.

Ayarlar > Yedekle ve sıfırla > Fabrika ayarlarına dön > Telefonu sıfırla > Sil bu adımlarla birlikte UmiDigi A1 Pro fabrika ayarına döndürmek için kullanabileceğiz. Böylece telefon ilk gün gibi ayarlara dönecektir.

UMİDİGİ A3 PRO NASIL SIFIRLANIR

UmiDigi A1 Pro fabrika ayarına geri almak için telefonun üzerinde yer alan fiziksel tuşları kullanalım bunun için aşağıda yönergeleri izleyiniz.

  • Telefonu kapalı konuma alınız
  • Telefonun sesini açma tuşu ile güç tuşu birlikte basılı tutun
  • Ekrana Logo geldiğinde basma işlemini bitirin
  • Recovery Mode
  • Wipe Data / Factory Reset
  • Reboot system Now

Yukarıda adımları telefonun sesini kısma tuşu ve güç tuşunu kullanarak cihazımızı sıfırlayabiliriz. Bu esnada telefonun üzerinden hiçbir parça sökmeyin ve işlemi yarında kesmeyiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Doğabilecek zararlar nedeniyle sorumluluk bize ait değildir. Bu yazımızda UmiDigi A1 Pro nasıl format atılır konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak bizimle sorularınızı paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın