Sponsorlu Bağlantılar

Xiaomi PocoPhone F1 format nasıl atılır?

93 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Xiaomi PocoPhone F1 format atma konusunda bilgilendirme yapmaya çalıştık. Konumuzla ilgili biraz önbilgi verdikten sonra Xiaomi PocoPhone F1 nasıl sıfırlanır hakkında bilgi vermeye başlayacağız.

Xiaomi PocoPhone F1 sıfırlama işlemi genel olarak virüsler, donmamalar, yavaşlamalar, ikinci satışları ve teknik servis öncesinde cihazlar sıfırlanmaktadır.

Bizimde bu konumuzda Xiaomi PocoPhone F1 formatlama işlemine başlamadan önce yedekleme işlemi için resimlerinizi, videolarınızı, notlarınızın mutlaka yedeklemesini alınız.

ANDROİD REHBER YEDEKLEME

Xiaomi PocoPhone F1 silmek için yedeklemeyi yaptıktan sonra telefonun şarj durumunu kontrol ediniz %50 seviyesinin altında olmadığından emin olunuz gerektiğinde şarja takılı olarak format atınız.

Xiaomi PocoPhone F1 hard reset atmak için iki farklı yöntemle bu işi gerçekleştireceğiz. Bunun için telefonun menülerini kullanarak ve donanım tuşlarını kullanarak bu işlemi gerçekleştireceğiz.

XİAOMİ POCOPHONE F1 NASIL FORMAT ATILIR

Xiaomi PocoPhone F1 fabrika ayarına geri almak için telefonun içindeki menüleri kullanarak cihazın içindeki verileri, bilgileri silelim.

Menü >> Ayarlar >> Yedekle ve Sıfırla  >> Fabrika ayarına sıfırla >> telefonu sıfırla >> her şeyi sil bu adımlarla Xiaomi PocoPhone F1 fabrika ayarına geri alma işlemini gerçekleştirilmektedir.

Xiaomi PocoPhone F1 silmek için birde telefonun üzerinde bulunan donanım tuşlarını kullanarak bu işlemi gerçekleştirelim.

XİAOMİ POCOPHONE F1 NASIL SIFIRLANIR

Xiaomi PocoPhone F1 verileri silmek için cihazın üzerinde bulunan tuş takımını kullanacağız. Bunun için;

  • Telefonu kapalı konuma getirin.
  • Sesi Açma Tuşu + Güç Düğmesi birlikte basınız
  • Ekrana Logo gelene kadar basılı tutunuz
  • Ekrana Logo geldiğinde basmayı bırakınız.
  • Wipe Data
  • Wipe Data All
  • Confirm
  • Reboot

Yukarıda adımları telefonun sesini kısma tuşunu kullanarak ve güç düğmesi ile bu menülere girerek seçebilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

 

Bu konumuzda Xiaomi PocoPhone F1 sıfırlama işlemini nasıl yapılır, nasıl yapılmış konusunda bilgi verdik. Bu esnada işlemi yarında kesmeyin ve telefonun üzerinden parça sökmeyin.

Doğabilecek zararlardan tarafımız sorumlu değildir. Konumuz hakkında sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın