Sponsorlu Bağlantılar

Xiaomi Mi 8 Lite format nasıl atılır

69 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Xiaomi Mi 8 Lite format atma konusunda nasıl yapılır, nasıl yapılmış konularında sizlere destek vermeye çalışacağız. Konumuza başlamadan önce birkaç ipucu vererek sonrasında Xiaomi Mi 8 Lite formatlama işleminin yapılışını sizlerle paylaşacağız.

Telefon, tablet, bilgisayar gibi cihazlara genellikle virüslerin bulaşması, donmalar, yavaşlamalar, takılmalar, ikinci el satışları ve teknik servise vermeden önce cihazılar sıfırlanmaktadır.

Xiaomi Mi 8 Lite sıfırlama işlemi de bunlardan birisi, telefonu silmeden önce cihazın içinden tüm

ANDROİD REHBER YEDEKLEME NASIL YAPILIR

Xiaomi Mi 8 Lite silme işlemini yedekledikten sonra başlayacağız. Birde telefonun şarjını da kontrol ettikten sonra cihazı formatlamaya başlayalım.

XİAOMİ Mİ 8 LİTE SIFIRLAMA

Xiaomi Mi 8 Lite sıfırlama işlemini iki farklı yöntemle gerçekleştireceğiz. Bunun için telefonun içindeki menülerden ve telefonun donanım tuşlarını kullanarak gerçekleştireceğiz.

Menü >> Ayarlar >> Yedekle ve Sıfırla >> Fabrika ayarlarına sıfırla >> Telefonu Sıfırla >> Her Şeyi Sil bu adımlarla cihazı sıfırlayabiliriz.

Yukarıda adımlarla cihazı bu şekilde sıfırlamasını gerçekleştirebiliriz. Birde bunu telefonun donanım tuşlarını kullanarak Xiaomi Mi 8 Lite hard reset atma işlemini gerçekleştireceğiz.

XİAOMİ Mİ 8 LİTE NASIL FORMAT ATILIR

Xiaomi Mi 8 Lite fabrika ayarına sıfırlama işlemini birde donanım tuşlarını kullanarak cihazın içini sileceğiz.

  • Telefonu kapalı konuma alınız.
  • Sesi Kısma Tuşu + Güç Tuşu ile birlikte basılı tutunuz.
  • Ekrana Logo gelene kadar basılı tutunuz
  • Ekrana Logo geldiğinde basma işini bırakın.
  • Wipe Data
  • Wipe All Data
  • Confirm
  • Reboot

Yukarıda adımları telefonun sesini açma tuşu yardımı ile güç düğmesiyle seçmeyle ilerleyebiliriz. Böylece cihazı Xiaomi Mi 8 Lite fabrika ayarına geri alma işlemini başlatabiliriz. Bu konumuzda nasıl yapılır, nasıl sıfırlanır konusunda bilgi vermeye çalıştık. Doğabilecek zararlardan tarafımız sorumlu değildir.

TAVSİYE VİDEO;

Xiaomi Mi 8 Lite fabrika ayarına dönme konusunda sorularınızı tarafımıza sayfamızın hemen altında yorumlar bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın