Sponsorlu Bağlantılar

Xiaomi Mi Play format atma nasıl yapılır

13 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Xiaomi Mi Play format atma konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Konumuza başlamadan önce birkaç önemli bilgi verdikten sonra Xiaomi Mi Play sıfırlama konumuzu anlatacağız.

Virüsler, takılma, donma, yavaşlama, ikinci el satışı ve teknik servis öncesinde genellikle cihazlar sıfırlanmaktadır.

Xiaomi Mi Play formatlama öncesinde tüm yedeklemelerini yapmayı unutmayınız. Telefon rehberi, notlar, video, fotoğraflar ve önemli bilgilerinizi mutlaka yedekleyiniz.

ANDROİD REHBER YEDEKLEME NASIL YAPILIR

Xiaomi Mi Play hard reset atma işlemi öncesinde yedeklemeleri yaptık ve cihazın şarjının %50 seviyesinin altında olmadığından emin olunuz. Gerektiğinde şarja takılı olarak cihazı sıfırlamasını gerçekleştiriniz.

XİAOMİ Mİ PLAY NASIL FORMAT ATILIR

Xiaomi Mi Play silme işlemi için cihazın içinde menüleri kullanarak ve fiziksel tuşları kullanarak cihazımızı sıfırlayacağız.

Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Fabrika ayarına Sıfırla > Sil bu adımlarla Xiaomi Mi Play fabrika ayarına geri alma işlemini gerçekleştirerek telefonun içindeki tüm bilgileri temizlemiş oluyoruz.

Birde Xiaomi Mi Play fiziksel tuşları kullanarak cihazımızı sileceğiz. Bunun için aşağıda adımları gerçekleştirerek silelim.

XİAOMİ Mİ PLAY NASIL SIFIRLANIR

 

Xiaomi Mi Play fabrika ayarına sıfırlama işlemi için cihazın üzerinde yer alan fiziksel tuşları kullanarak cihazı temizleyelim.

  • Cihazı kapalı konuma alalım
  • Xiaomi Mi Play üzerinde yer alan sesi açma tuşu + güç tuşu birlikte basalım.
  • Ekrana Logo gelene kadar basılı tutalım
  • Ekrana Logo geldiğinde basma işlemini bitirelim.
  • Wipe Data All
  • Confirm
  • Reboot System Now

Yukarıda adımlarla Xiaomi Mi Play format atma işlemini başlatıyoruz.

TAVSİYE VİDEO;

Bu esnada cihazın üzerinden hiçbir parça sökmeyin ve işlemi yarında kesmeyiniz.

Bu konumuzda Xiaomi Mi Play format nasıl atılır hakkında bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorular için yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD:2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın