Sponsorlu Bağlantılar

Telegram iki adımlı doğrulama nedir

39 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Telegram’da iki adımlı doğruma nedir, ne işe yarar konusunda yeni başlayanlar için bilgi vermeye çalışacağız.

WhatsApp gizlilik politikasını değiştirip bu politikayı kabul etmeyenler için hesabın 8 Şubat da kapatılacağına dair duyuru sonrasında büyük bir göçün yaşanması nedeniyle geri adım atarak bu süreyi uzatmıştı.

İlk kez Telegram ile tanışan kullanıcılar anlık sohbet etme uygulaması olan Telegram yeni yeni keşfetmeye başladılar. Telegram özelliği olan iki adımlı doğrulama hakkında bizde bu yazımızda bilgi vereceğiz.

TELEGRAM İKİ ADIMLI DOĞRULMA NE İŞE YARAR

WhatsApp dışında büyük grupları ve kanalları destekleyen Telegram iki aşamalı güvenlik doğrulaması ile hesabınızı, sohbetlerinizi güvenli tutmaktadır.

Güçlendirilmiş bir Telegram hesabı ile daha güçlü bir hesaba sahip olabilirsiniz. Bunun için uygulama içinden iki adımlı doğrulama aktif ederek kullanabilirsiniz.

  • Ayarlar
  • Gizlilik ve Güvenlik
  • İki adımlı doğrulama
  • Burada sizden bir parola girmeniz isteyecektir.
  • Böylece tarayıcı üzerinden veya başka bir cihaz üzerinden giriş yaptığınızda sizden bu girdiğiniz parolayı girmeniz istenecektir.

TAVSİYE VİDEO;

Böylece sohbetleriniz ve hesabınız daha güvende olacaktır. Bunun için Telegram ikinci adımlı doğrulama etkinleştirmek sizin iyi olacaktır.

TELEGRAM YARDIM VE DESTEK HATTI

Bu konumuzda Telegram hesabını güvenli tutma konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden Telegram sorunlarınız için Telegram yardım ve destek hattı üzerinden gönderebilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın