Sponsorlu Bağlantılar

Xiaomi Mi CC9 Pro ekran görüntüsü alma

34 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Xiaomi Mi CC9 Pro ekran görüntüsü nasıl alınır konusunda sizlere bilgi vermeye çalışacağız.

Telefonda gezinirken beğendiğiniz, hoşunuza giden bir görüntüyü kayıt etmek için telefonda ekran görüntüsünü almak gerekebilir. Sizin de telefonunuz Xiaomi Mi CC9 Pro model ise bu işlem nasıl yapılır, nasıl yapılmış bunu sizlere aşağıda vereceğimiz uygulama teknikleri ile anlatmaya çalışacağız.

XİAOMİ Mİ CC9 PRO EKRAN GÖRÜNTÜSÜ ÇEKME

Telefonunuz replika bir model ise bunun ekran görüntüsü almak için kullanılan menüler farklı olabilir. Orijinal Xiaomi Mi CC9 Pro model telefon kullanıyorsanız aşağıda ipuçları ile bu işlemin nasıl yapılacağın dair ipuçlarını kullanarak gerçekleştirelim.

1-YÖNTEM

Xiaomi Mi CC9 Pro screenshot yani ekranın resmini çekmek için telefonun Sesini Kısma Tuşu + Güç Düğmesi birlikte basarak 1 ~ 2 saniye beklediğinizde deklanşör sesini duyacaksınız. Bu sesi duyduğunuzda ekranın görüntüsünü film galerisine kayıt etmiş olacaktır.

Buradan çekilen resmi düzenleyebilir, editlemesini yapabilir veya silebilirsiniz.

2-YÖNTEM

Telefonun üst bölümünü ekrandan doğru aşağı kaydırarak açılan menülerde Screenshot menüsü üzerinden telefonun ekran görüntüsünü kolaylıkla alabilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Yukarıda metotlarla en sık kullanılan ekran görüntüsünü almak için kullanılmaktadır. Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden sorularınız göndererek cevaplar arayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın