Sponsorlu Bağlantılar

Xiaomi Black Shark 2 format nasıl atılır

31 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Xiaomi Black Shark 2 format atma konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Konumuza başlamadan önce birkaç önemli püf noktası verdikten sonra Xiaomi Black Shark 2 sıfırlama konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

Telefon, bilgisayar, tablet ve diğer işletim sistemine sahip cihazlarda en çok virüslerin bulaşması, donma, takılma, yavaşlama, ikinci el satış ve teknik servis öncesinde genel olarak cihazların içindeki tüm bilgiler silinmektedir.

Bizimde bu konumuzda Xiaomi Black Shark 2 formatlama nasıl yapılır, nasıl yapılmış hakkında bilgi vermeye çalışacağız. İşleme başlamadan önce telefonun içinde tüm bilgilerin, rehber, notlar, fotoğraflar, videoların ve diğer önemli verilerin yedeğini mutlaka almanızı tavsiye ederiz.

ANDROİD TELEFON REHBER YEDEKLEME

Telefonun yedeğini almayı ihmal etmeyin daha sonra şarj durumunun %50 seviyesinin altında olmadığından emin olunuz. Şarjı azsa gerektiğinde şarja bağlı olarak da atabilirsiniz.

Sıra geldi Xiaomi Black Shark 2 hard reet atma işlemine bunun için iki farklı yöntemle gerçekleştireceğiz.

XİAOMİ BLACK SHARK 2 NASIL FORMA ATILIR

Telefona iki farklı yöntemle sıfırlama işlemi yaparak içindeki tüm bilgileri sileceğiz. Bunun için Android tabanlı işletim sistemlerinde ve İOS işletim sistemli cihazlarda olduğu gibi menü içinden işlemlerini gerçekleştireceğiz.

Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Fabrika ayarlarına sıfırla > her şeyi sil bu adımları kullanarak cihazın içindeki tüm bilgileri silebiliriz. Böylece ilk gün gibi fabrika ayarına geri alabiliriz. Şimdi sıra geldi telefonun fiziksel tuşlarını kullanarak gerçekleştireceğiz.

XİAOMİ BLACK SHARK 2 NASIL SIFIRLANIR

Xiaomi Black Shark 2 fabrika ayarına geri alma işlemini telefonun üzerinde fiziksel tuşları kullanarak gerçekleştirelim.

  • Telefonu kapalı konuma alın
  • Telefonun sesini açma + güç tuşu ile birlikte basın
  • Telefonun ekranına Logo gelinceye kadar basılı tutun
  • Ekrana Logo geldiğinde basma işlemini bitirin
  • Wipe Data All & Factory Reset
  • Confirm
  • Reboot

Yukarıda adımları telefonun sesini kısma tuşu ile gelerek güç düğmesini kullanarak seçebilirsiniz. Böylece Xiaomi Black Shark 2 silme işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Xiaomi Black Shark 2 fabrika ayarına silme işlemi sırasında telefonun üzerinden hiçbir parça sökmeyin ve işlemi yarıda bitirmeyiniz. Bu konumuzda sizlere Xiaomi Black Shark 2 format nasıl atılır konusunda bilgi vermeye çalıştık.

Doğabilecek zararlardan tarafımız sorumlu değildir. Xiaomi Black Shark 2 sıfırlama ile ilgili sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak bizimle paylaşabilir diğer sorularınız için soru cevap sayfamızdan bizimle paylaşabilirsiniz. KOD:2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın