Sponsorlu Bağlantılar

Wriless ( Wi-Fi ) Ağınızı Kimler Kullanıyor..?

888 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konu anlatımda sizlere Wifi ağını – Kablosuz ağlarını – Wriless ağlarını kimlerin bağlandığını nasıl  görebileceğiniz hakkında bilgi paylaşımında bulunacağım. Bağlandığınız İnternet ağının güvenliği her zaman önemlidir. Kablosuz ağlarınıza sızacak olan bilgisayar korsanları arka planda bir şeyler çeviriyor olabilir , sizden habersiz Wifi Kablosuz ağlarınıza izinsiz bağlananlar olabilir ve paylaşım dosyalarınıza kolaylıkla sıza bilir ve haberiniz olmadan bu dosyalarını kolaylıkla çalabilirler.

Yada bir iş yerinde kullandığınız kablosuz ağlarda kimlerin gezdiğini bilmek istiyorsanız size son derece kullanışlı bir program’dan bahsetmek istiyorum. Bu programın ismi Zamzom Wriless Network Tools  bu program sayesinde kablosuz – wifi – Wriless network ağınızda hangi bilgisayar , akıllı telefon  yada tablet gibi cihazların bağlandığı göre bilme imkanınız vardır.

Zamzom programının ücretsiz ve pro paketi ile kullanabileceğiniz bu uygulamada kablosuz ağ network üzerinde kaçak sızıntı yapan bağlanmış cihazları görebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın