Sponsorlu Bağlantılar

Swarm’da Arkadaş Olmayanların Check in Görebilir miyiz?

1.129 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konumuzda akıllı telefonlar için kullanılan popüler uygulamalardan biri olan Swarm uygulamasında merak edilen konulardan biri olan ” Swarm’da Arkadaş olmadığım birinin Check in görebilir miyim ? ” konusuna açıklık getireyim dedim . Bu konu sıkça gelen soru gönder bölümünden ve http://www.facebook.com/bilgisayarogren  sayfamızdan sorularımıza cevap vermeye çalışıyorum.

Şimdi Gelelim Swarm’da arkadaş olmadığın birinin Check in lerini maalesef arkadaş olmadan göremiyorsunuz.  Yalnız şöyle bir ipucu var o kişinin paylaşım resimleri var ise resimlerini görebiliyorsunuz. o zaman bu  kişinin nerede check in yaptığını bu resimleri nereden paylaştığını görebilirsiniz. Bu bir küçük bir ipucu olarak aklınızda buluna bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Swarm’da Arkadaş Olmayanların Check in Görebilir miyiz? (13 Yorum)

Yorum Yaz

  1. swarmda arkadaş eklediğinizde karşı taraf reddetse bile isteğiniz beklemede görünüyor. Yanlış bilgi vermişsiniz.bilginize..

    • Burcu Hanım , swarm’da arkadaş olmayan kişilerin fotoğraflarını görebilirsiniz yalınız yaptıkları checkinleri göremezsiniz Bunun için arkadaş olmanız gerekecektir. Fotoğrafları göremiyor iseniz Swarm kaldırın en son güzel versiyonu ile tekrar yükleyin.

  2. Merhabalar ben swarmı yükledim facebookdan giriş yaptım ve swarmda 2 check-in yaptım yer bildirdiğimde arkadaşlarımın anasayfasında çıktı beğendiler fakat arkadaşlarım profilime girdiğinde check-in lar gözükmüyor 2 check-in yazıyor ama nerde yaptığıma dair profilimde hiç bişey görünmüyor yardım edebilir misiniz lütfenn

  3. Öyle değil benimle arkadaş olan kişiler profilime girdiginde yaptığım check-inlari göremiyor ben goruyorum ama onlarda görünmüyor

  4. Brini bulmak gerekiyor ama adını filan bilmiyorum sadece swarm kullanıyor aynı yerde bulunduk yerde check in yapan kişileri nasıl görücez kaç kişinin ziyaret ettiği yazıyo fakat açılmıyor

  5. Adem bey ben bi mekanda ceckhn yaptım o mekanda 700 kişi toplam ziyaretçi gözüküyor ama kimlerin olduğunu göremiyorum. Orada ki tanımadığım birine ulaşmak istiyorum ne yapmam lazım.

    • Son güncelleme ile artık arkadaşlarınız yaptığı yer bildirimlerindeki kişileri göremiyoruz. Bununla ilgili bir güncelleme gelir mi? bilmiyorum ama bu sorun son sürümle geldiği doğrudur.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın