Sponsorlu Bağlantılar

WordPress rss hatası nasıl çözülür?

224 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda WordPress RSS sorunu çözümü hakkında bilgi vermeye çalışacağız. WordPress feed hataları genelde XML dosyalarında ortaya çıkan XML ayrıştırma hatasından kaynaklıdır.

Bu sorun devam ettiğinde site üzerinden sosyal ağlara Twitter veya Facebook ağlara otomatik olarak içerik gönderimi yapamaz veya RSS okuyucular ile siteyi takip edemez buda sitenin RSS ile gelen ziyaretçilerini baltalamış olmaktadır.

Daha önceki yazılarımız da sitenin rss adresini öğrenme konusunda öğrendiğimiz feed adresine göre siteleri de takip etme imkânı sizlere anlatmıştık. Bu konumuzda sitesinde rss sorunu olan arkadaşlar için çözüm yollarını anlatmaya çalışacağız.

wordpress rss sorunu

WP RSS HATASI NASIL ÇÖZÜLÜR?

WordPress feed hatası için kod bilmenize gerek olmadan bu feed fix adında bir eklenti sayesinde wp rss hatasını çözebilirsiniz.

Bu eklentiyi “https://wordpress.org/plugins/fix-rss-feed/#developers” adresi üzerinden wordpresss eklenti olarak kurarak rss sorunu çözümü sağlamış olursunuz.

Bu eklentinin çalışma mantığı saten oldukça basit eklenti indirip kurulumunu yapıyoruz ve Fix RSS Feed sekmesine girdikten sonra “Fix WordPress RSS Error” butonuna basmanız yeterli olmaktadır.

Daha sorunu çözümünü sağladıktan sonra eklentiyi etkisizleştirebilir veya silebilirsiniz. Böylece wordpress rss haber çekme sorunu ortadan kalmış olursunuz.

Bu konumuzda wordpress sitelerinde yaşanan RSS sorunu, RSS hatası nasıl çözülür bununla ilgili olarak kodlama bilmeden hatayı giderme konusunda bilgilendirme yapmaya çalıştık.

Bu konumuz Feed hatası ile ilgili, alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza sorularınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın