Sponsorlu Bağlantılar

instacraxksiens virüsü nasıl temizlenir

212 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda instacraxksiens virüs temizleme konusunda nasıl temizlenir hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağız.

Telefonlarda ve bilgisayar da farklı virüs formatı ile içerik hırsızlığı yapan instacraxksiens virüsü başınıza bela olabilir. Telefonun ekranına instacraxksiens şeklinde bir yazı gelebilir. Bizde bu konumuzda instacraxksiens virüsünü silme konusunda siz takipçilerimize aşağıda vereceğimiz çözüm yollarını sunmaya çalışacağız.

İNSTACRAXKSİENS VİRÜSÜ KALDIRMA

Telefonları etkilen instacraxksiens virüsünü temizlemek için aşağıda yapılması gereken adımları takip ederek silelim.

  • Telefonun internet bağlantını kesin gerekirse uçak modu açın.
  • Telefonda uygulamalarında bilmediğiniz uygulamalar yüklümü bunu kontrol ediniz.
  • Fotoğraflar uygulamasını açın ve uygulamalar kısmından önbelleği temizleyin.
  • Telefonu bilgisayara bağlayarak virüs taraması yapabilirsiniz. Tablette virüs silme konusunu inceleyin.

Bu tür virüsler size genelde telefon üzerinden messenger, whatsapp veya diğer uygulamalar, twitter, instagram veya uygulama için mesaj gönderilen uygulamalar ile gönderilen linklerle size iletilebilir.

Bu nedenle instacraxksiens virüs temizleme için bu uygulamalar kanalıyla gönderildiğinde bu uygulamaları kaldırın telefonun ön belleğini siliniz.

Uygulamalar > Fotoğraflar ve uygulama önbelleğini silerek tekrar kontrol ediniz. Eğer bunlardan sonra sorun devam ediyorsa telefonun bir yedeğini alarak kullandığınız Android model telefonunuza format atınız.

instacraxksiens virüs nasıl silinir konusunda telefona bulaşan virüsler genel olarak telefonu eski ilk gün gibi fabrika ayarına geri getirmek ile sorunun düzeldiği görülmektedir. Bu nedenle yukarıda adımları deneyerek formatsız virüs temizliği konusunu deneyin son çare format atmak olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın