Sponsorlu Bağlantılar

Word Belgesini Programsız Pdf ‘ye Nasıl Çevrilir?

9.161 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda hiç bir program kullanmadan microsoft office programlarından word belgesini nasıl pdf uzantılı dosyaya çevrilir? bununla ilgili bilgi vermeye çalışacağım. Daha önce program kullanarak tek tıklama ile pdf convert nasıl edilir? bununla ilgili bilgi vermeye çalışmıştım. Aslında bu program her bilgisayarda olması gerektiğini düşünüyorum.

dopdf programı ile pdf dönüştürme konusunu inceleyerek diğer dönüştürücü hakkında bilgi edinebilirsiniz. Şimdi asıl konumuz olan word belgesini pdf çevirme konusundaki bilgilerimizi vermeye geçelim. Doc veya DocX uzantılı dosyamızı ilk etap’da açıyoruz.

Word Pdf Çevirme ;

word to pdf convert

pdf çevrilecek word belgesini açtıktan sonra yukarıda 1 numaralı logo düğmesine basıyoruz ve kaydet , farklı kaydet , yazdır seçeneklerinin olduğu bir panel açılacaktır. Burada 2 numaralı işaretli olan Farklı Kaydet butonu kullanıyoruz.

PDF veya XPS seçeneğine bastığımızda kayıt penceresi açılacaktır. Siz burada dosya ismini verebilir ve kayıtı nereye yapacağınız yeri seçebilirsiniz.

pdf çevirme word

dosya adı ; siz nasıl bir isim ile kayıt etmek istiyorsanız kendiniz veriyorsunuz , kayıt türü olarak buradan *.pdf seçiyorsunuz , isteğe göre *.xps belgesi olarak da seçebilirsiniz.

Böylece word dosyasında hazırladığınız ev ödevlerini , ders veya notlarınızı hiç emek sarf etmeden zahmetsiz bir şekilde pdf uzantılı dosya çevirebilirsiniz.

Youtube Video Anlatım;

Arama Tags & Etiket ;

pdf çevir , word to pdf convert , doc belgesini pdf çevirme , docx belgesini pdf nasıl çevrilir , pdf çevirici , pdf belgesine çevirme word , word 2013 , microsoft word belgesini convert pdf , world pdf çevirme , pdf world , belgeyi pdf çevirme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın