Sponsorlu Bağlantılar

instagram’da kapanan hesaba itiraz etme

6.104 views
Sponsorlu Bağlantılar

kullandığınız instagram hesabınız eğer topluluk kurallarına ve kullanım koşullarına uymayan bir durumda kapandığında bu kapanmanın yanlış olduğunu düşünüyorsanız buna itiraz edebilirsiniz.

Hesabınız kapandığında size bir mesaj olarak görülecektir. Bu mesajı görüyor iseniz kapanan hesaba itiraz etmek için kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparak yönergeleri takip ederek itiraz edebilirsiniz. Hesaba itiraz etmeniz halinde yeniden değerlendirilecektir.

instagram kapanan hesaba itiraz etme

konuyla ilgili olarak detaylı bilgi almak için “https://help.instagram.com/512216282236764/?ref=hc_fnav” adresi üzerinden bilgi alabilirsiniz. Unutmayın ki hesabınız kapatıldığında geriye kurtarma ihtimali bu kuralları ihlal ettiğiniz zaman zordur.

Arama Tags & Etiket ;

itiraz etme instagram , hesabım kapandığında ne yapabilirim , kapanan hesaba nasıl itiraz ederim , instagram itiraz etme , kapanan hesap nasıl geri açılır

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

instagram’da kapanan hesaba itiraz etme (4 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Instagram hesabim kapatildi hesabimin instangram topluluk kurallarini ihlal etmedigini dusunuyorum kapatilan instangram hesabimla alakali yardiminizi acil bekliyorum gereginin yapilmasini arz ederim

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın