Sponsorlu Bağlantılar

Kullanılabilir Soket Bekleniyor Hatası Nasıl Çözülür?

1.992 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda Google Chrome kullanılabilir soket bekleniyor sorunu nasıl çözülür? bunun hakkında bilgi vermeye çalışacağım. Chrome tarayıcısı popüler bir tarayıcı olarak ilk sıralarda başı çekmektedir. Bununla birlikte en sık rastlanan sorunlarda Chrome ile yaşanmaktadır.

Tarayıcı açtığınızda tarayıcının en alt kısmında “Kullanılabilir Soket Bekleniyor” hatası olarak beliren bir hata kodu alabilirsiniz.  Burada çözüm yolu olarak aşağıdaki adımları yaparak çözümü deneyelim.

Kullanılabilir Soket Bekleniyor Nasıl Çözülür?

  • Google Chrome Tarayıcımızı açalım ve aşağıdaki kodu adres çubuğuna yapıştırın.
  • chrome://net-internals/#sockets  

chrome soket bekleniyor

  • Yukarıda panel açılacaktır , burada yapmanız gereken “Close idle sockets” ve “Flush socket pools” butonlarını basarak kayıtları ön belleği temizleyin.

Böylece Kullanılabilir Soket Bekleniyor Sorunu çözülmüş olacaktır. denemekte fayda vardır ayrıca Google Chrome Tarayıcınızın Güncel olmasına dikkat ediniz , tarayıcınız güncel değilse güncelleme yapmayı unutmayın.

Google Chrome Nasıl Güncellenir?  bu konuyu incelemenizi tavsiye ederim. Güncellemeleri kontrol edin ve yeni sürümü ile güncelleyin.

Arama Kelimeleri;

Kullanılabilir Soket Bekleniyor sorunu nasıl çözülür , Kullanılabilir Soket Bekleniyor hatası nasıl çözülür , Kullanılabilir Soket Bekleniyor Chrome  , Kullanılabilir Soket Bekleniyor Windows 10 , Kullanılabilir Soket Bekleniyor Windows 7 , Kullanılabilir Soket Bekleniyor Çözümü

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın