Sponsorlu Bağlantılar

Excel Sayfasını Pdf Nasıl Çevrilir ?

1.847 views
Sponsorlu Bağlantılar

Şimdiye kadar word dosyalarını pdf çevirmeyi daha önceki konularımızda göstermiştim. Bu konumuzda ise Microsoft Excel sayfalarını nasıl pdf çevirebiliriz bununla ilgili olarak ipucu vereceğim. Aslında bu konuda size vereceğim program ile tüm dosyalarınızı pdf çevirme özelliği mevcuttur.

Resim ( jpg , png ) , Word ( doc )  , Excel ( xls ) , Not defteri ( Txt ) gibi dosyaları kolaylıkla pdf uzantısına çevirebilirsiniz. Öncelikle kullanacağımız programı ismi doPDF bu program ile dosyaları çevirebiliyorsunuz. BU programın mantığı şu ; doPDF programı bilgisayara kurduğunuzda yazıcı özelliğini almaktadır .

dopdf - pdf çevirme

Dosyayı yazdır dediğinizde normal olarak bilgisayarda yüklü yazıcı seçenekleri gelmektedir bununla birlikte doPDF seçeneği’de gelecektir daha sonra pdf çevireceğiniz döküman doPDF seçerek yazdır dediğinizde kayıt edilecek yeri seçtiğinizde pdf uzantılı olarak kayıt edecektir.

DoPDF İndirhttp://www.dopdf.com/tr/” adresi üzerinden bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Bilgisayarınıza indirdiğiniz her programı güvenlik için virüs taraması’dan geçirmeyi ihmal etmeyin.

Şimdi Excel Uzantılı Dosyaları nasıl Pdf Çeviririz bununla ilgili olarak hazırladığım video izleyerek sizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca bu programla diğer saydığım tüm dosyaları pdf çevirmenizde mümkündür.

Excel Pdf Converter Video Anlatım ;

Arama Tags & Etiket ;

microsoft excel pdf çevirme , pdf nasıl çevrilir , pdf yapma , pdf oluşturma , nasıl pdf çevrilir , Excel sayfasını pdf yapma , pdf oluşturma excel , pdf çevirme programı , dopdf indir , dopdf kullanımı , excel pdf

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın