Sponsorlu Bağlantılar

Wonobo ile Hindistanı Sanal Alemde Gezmen ister misiniz?

473 views
Sponsorlu Bağlantılar

Nüfusu 1.237 milyarın üzerinde olan resmi dili Hintçe , İngilizce olan gizemlerle dolu Hindistanı yakından sokak sokak görmek ister miydiniz ?  Dünyanın en büyük yedinci coğrafi alana  ve ikinci büyük nufusa sahip olanAgra , Mumbai , Delhi , Bangabre, Kolkata, Chennai, Hyderabad, Pune, Ahmedobad gibi şehirleri olan Hindistan’ı Sanal Ortam incelemek ve Gezmek için www.wonobo.com sayfası size büyük bir kolaylık sağlayacaktır.

sanal gezi ile Hindistan’da tura katılacak, gitmediğiniz halde o güzellikleri göreceksiniz, bunu ayrıca Yandex Panorama gezi ile izleme imkanı’da bulabilirsiniz, Sanal Gezi Hindistan bu site ayrıca inceleme imkanı bulacaksınız. Hindistan’da gezilecek yerler olarak ayrıca şu başlıklar altında toplaya biliriz.

Tac Mahal, Hümayn Türbesi, Ganj Nehri, Agra Kalesi, Hawa Mahal, Lotus Tapınağı gibi gezilecek yerleri sanal olarak ziyaret edebilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın