Sponsorlu Bağlantılar

Winsnare Virüsü Nasıl Temizlenir?

9 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayara yüklediğimiz ücretsiz yazılımlar, zararlı web siteleri veya e-posta yolu ile bulaşan zararlı kod içeren malware tarzı virüslerden biri olan winsnare virüsü nasıl temizlenir? bununla ilgili sizlere bilgi aktarmaya çalışacağız. Bilgisayarda zamanla hasarlara yol açan ve son derece zararlı olan virüs genel olarak ücretsiz, deneme programlar aracılığı ile bulaşabilmektedir.

winsnare virüsü nasıl silinir?

winsnare virüsü kaldırmak için sizlere iki farklı yazılım ile kaldırmanız mümkün olabilecektir. Şimdi bununla ilgili aşağıda verdiğim yazılımlar teker teker denemenizde fayda vardır. Bunlardan ilki Microsoft tarafından geliştirilmiş Microsoft Safeyt Scanner yazılımıdır. Bu programı link yardımı ile nasıl kullanılacağı hakkında bilgi alabilir ve indirip kullanabilirsiniz. 

winsnare virüsü nasıl temizlenir?

Ayrıca bu virüsü silmek için kullanacağımız farklı bir yazılım olarak ise , AntiMalware yazılımıdır. “https://www.malwarebytes.com/” adresi üzerinden bu yazılımı yükleyerek bilgisayardan kaldırmayı deneyiniz. Yukarıda verdiğim programlar bilgisayardan Winsnare Virüsü kaldırmanız da yararlı olacaktır.

Diğer taraftan sizlere önereceğim Winsnare Virüsü kurtulmanın diğer bir yolu, önceki yazılımlarda anlattığım şekliyle tarayıcıya yerleşebileceği için easy tab kaldırma konusunda benzer içeriğe sahip olduğu için aşağıdaki video izleyerek sizde bu dosyalarda bulaşan malware zararlı kodları temizleme imkanı olacaktır.

yukarıda winsnare virüsü silme adımlarını sizlere vermeye çalıştık, eğer aynı sorun devam ediyorsa yorumlar bölümünden yazarak tekrar sizlere farklı adımlarla yardımcı olmaya çalışacağız. Bu tehlikeli ve zararlı kodlardan korunmak için internet üzerinden demo yazılımları yüklerken çok dikkatli olmanız gerekecektir. winsnare virüsü dosyalara zamanla zarar verebileceğini unutmayın mutlaka bilgisayarınızı lisanslı bir antivirüs yazılımı ile koruma altına alınız.

Bilgisayarı güvenli tutmak için sizlere daha önceden hazırladığım en iyi antivürüs programları konusunu inceleyerek kendinize en uygun virüs programı seçiniz. Bunun dışında bilgisayarın işletim sistemini güncel tutmayı da unutmayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın