Sponsorlu Bağlantılar

Winrar Nedir ve Winrar İndir

1.004 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar’da olmazsa olmaz programlar içinde olan winrar ne işe yarar? , winrar nedir? bununla ilgili açıklamalarda bulunacağım. Bilgisayar’da resimlerinizi veya dosyalarınızı bir klasörde tutuyorsunuz bu klasörü bilgisayarda yer açmak , arşivlemek ve dosya boyutunu küçülterek İnternet üzerinden bir başka kişiye göndermek için gerekli bir yazılımdır.

Aynı zamanda Winrar programınında şifreleme özelliği sayesinde klasörlerinizi veya bir arkadaşınıza göndereceğiniz dosyaları şifreleyerek gönderebilirsiniz. Bununla birlikte İnternet’de indireceğiniz programlar genel’de Winzip veya Winrar dosya kalıbında olduğu için bu program bilgisayarınızda mutlaka yüklü olması gerekmektedir.

winrar nedir

Bilgisayarınızın 32 bit veya 64 bit yapısına göre Winrar programını www.winrar.gen.tr adresi üzerinden yükleyebilirsiniz. Bilgisayarın özelliklerine bölümüne bakarak kaç bit ise winra programını ona göre indirin. Bundan sonra winrar kurmak oldukça basittir.

Winrarın en önemli özelliği bilgisayarda gizli kalması gereken dosya veya klasörleri şifreli olarak sıkıştırabilirsiniz aynı zamanda bilgisayara yükleyeceğiniz büyük dosyaları 1-2 gb ve fazla dosyaları tek seferde yükleyemediğiniz için winrar ile ciltler haline getirerek bölebilirsiniz.

Film indirme sitelerinin kullandığı programlar arasında birinci sırada olan Winrar programı oldukça kullanışlı ve işe yarayan bir programdır.

Arama Tags & Etiket;

Winrar indir , winrar download , winrar yükle , winrar ne işe yarar? , winrar neye yarar? , winrar 32 bit , winrar 64 bit

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın