Sponsorlu Bağlantılar

Windows Update güncelleştirmelerini kaldırılır mı?

3.290 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kim ; Nevzat

Soru Gönder ; Merhaba Adem Hocam , Windows Update otomatik olarak güncelleme yaptım bu yüzden çalıştığım programda sık sık hatalar vermektedir. Bu yapılan Güncellemeyi kaldırabilir miyim ?

Cevap ; Merhabalar Nevzat Bey , öncelikle soru gönder bölümünden tarafıma gönderdiğiniz soru için teşekkürler , cevaba gelince , bilgisayarınızın Otomatik Update yapmasını kapatabilir veya güncellemeleri denetler ama yüklemeyi size bırakabilir şeklinde bu ayarları yapabilirsiniz Bunun için Başlat > Denetim Masası > Windows Update >> Ayarları Değiştir kısmından bu ayarlamaları yapabilirsiniz.

Peki güncellemeleri kaldırabilir misiniz ? Sistem dosyalarını etkilemeyen güncelleştirmeler var ise bunları kaldırabilirsiniz , bunu kaldırmak için yukarıda bahsettiğiniz soruna neden olduğundan eminseniz kaldırmayı unutmayınız.

Peki Bu güncellemeleri Nasıl Kaldırabilirim ? 

İşletim sistemine etkisi olmayan güncellemeleri kaldırmak için Başlat > Denetim Masası > Windows Update >> Gizli Güncelleştirmeleri Geri Yükle bölümünden kaldırmak istediğiniz sürücüleri kaldırabilirsiniz.

Arama Tags – Etiketler ;

güncellemeleri kaldırma , update güncellemeleri nasıl silinir , Windows Update Güncelleme , Gizli güncellemeleri geri yükle , güncellemeleri nasıl silerim, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın