Sponsorlu Bağlantılar

{ Çözüldü } Yerel Disk Açmıyor Hatası Nasıl Düzelir?

1.044 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kim : Tuncay

Soru Gönder : Merhaba , benim bilgisayarımda bilgisayar içindeki D: bölümüne tıkladığımda yerel diskim açmıyor içine giremiyorum lütfen yardım ederseniz sevinirim.

Cevap : Merhabalar Tuncay bey , bilgisayarınızda yerel diskin açmama sebebi bilgisayarınıza bulaşan virüslerden kaynaklı olarak sıkıntı çekiyorsunuz. Bilgisayarınıza imzasız kimliği belirsiz programlar yüklediğinizde sizi ya tarayıcılarınız başka bir sayfaya yönlendirir yada böyle sıkıntılar çıkartabilir. Bilgisayarınızın sabit disk içine giremiyor iseniz aşağıdaki çözüm yollarını deneyebilirsiniz.

YEREL DİSK AÇILMIYOR SORUNU ;

1- Bilgisayarınızın klasörün olduğu bölüme giremediğiniz disk adını yani örnek D: yazarak o bölüme girebilirsiniz veya win + r çalıştır penceresine d: yazarak aynı şeyi yapabilirsiniz.

2- Harddisk açmıyor ise küçük bir bat dosyası  yardımı ile bunu halledebilirsiniz. Bilgisayarınıza bu bat dosyası kalıcı bir çözüm sağlayacaktır. bat dosyasını indir bu dosya şifresi ademocutcom  bilgisayarınıza indirip bir kere çalıştırmanız yeterli olacaktır. Sonucu buraya yazarsanız sevinirim.

Tags – Etiketler ;

harddisk açmıyor , sabitdisk açmıyor , yerel disk açmıyor , yerel disk hatası , sabit disk hatası , virüs , sorun çözüm , windows 7 , windows 8 , hdd açmıyor , windows 10

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın