Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8 Defender Güncellemesi Manuel Nasıl Yapılır?

510 views
Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8 işletim sistemlerin Defender Güncellemesi otomatik olarak yapmaktadır. İnternet Kota sıkıntısı çekenler yada internet bağlantısı olmadığı için Defender güncellemesini yapayanlar için Manuel ( EL) ile Güncellemek istiyenler için mpam-fe.exe Dosyasını Buradan http://support.microsoft.com/kb/935934/tr  indirerek kurabilirsiniz. Dikkat edeceğiniz hangi mimari yapıda olmasıdır   ( 32-64 ) 

bu dosyayı bilgisayara indiriyoruz , ve aynen bir exe dosyası nasıl kurulması gerektiği gibi kurulumu yapıyoruz, bilgisayar’da ayarların yapılandırılması için bilgisayarı yeniden başlattığımızda artık defender güncellemesi yapılmış oluyor. Bazen güncelleme hataları yaşanmaktadır. Bu hatalar düzgün yüklenmeyen dosyalardan kaynaklı veya işletim sistemi ile bit dosyası uyumsuzluğu nedeniyle sorun yaşanabilmektedir. bu yüzden eğer güncelleme sorunu yaşıyorsanız bu dosyayı tekrar kaldırmak gerekecektir. Windows Güncellemeleri Nasıl Kaldırılır? konusunu ayrıca inceleyerek güncelleme problemleri yaşıyorsanız , bu sorunu’da ayrıca bu şekilde çözülmüş olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın