Sponsorlu Bağlantılar

thesecureservice.com virüslü sayfayı kaldırma

243 views
Sponsorlu Bağlantılar

Thesecureservice.com Yönlendirme Sitesini  AdwCleaner Programını Buradan İndirerek Kaldıracağız.  Bu programı indirdik den sonra Programı kuruyoruz kurduk dan sonra tüm çalışan programları kapatıyoruz. Daha Sonra AdwCleaner programını çalıştırıyoruz.

adwcleaner scanner virus

Bu programı açtık dan sonra Scan Tuşuna basarak Bilgisayarımızı taratıyoruz.

adwcleaner scanner

Bilgisayarımızı tarattık dan sonra Thesecureservice.com  ile ilgili kayıtları işaretliyoruz ve Clean ile temizliyoruz. Bu temizleme işlemini yaptık dan sonra bilgisayarımıza reset atıyoruz.

Bilgisayarımızı yeniden başlattık dan sonra Masaüstündeki Kısayollarındaki “http://www.Thesecureservice.com link siliyoruz.( Delete) Resimdeki işaretli olan link siliyoruz. bu uzantı yönlendirme yapan linktir.

Daha sonra masaüstündeki tarayıcıların i.explorer-chrome-mozilla taracıların anasayfalarını google.com olarak yada istediğiniz bir site ile değiştiriniz. Bu yöntentemle kurtulacaksınız.

Program Kurmadan Bu Virüslü sayfadan kurtulma ;

Bilgisayarınıza AdwClenaer programı kurmadan Regiedit kayıtlarını temizleyerek kurtulabilirsiniz. Bunun  aramasayfam.com için hazırladığım video aynen Thesecureservice.com için uygulayabilirsiniz.

 

Video ;

thesecureservice.com kaldırma, thesecureservice.com temizileme konusunda sizinde sorularınız olursa yorumlar bölümünden bırakabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın