Sponsorlu Bağlantılar

Tango Üyeliği Nasıl Silinir?

4.591 views
Sponsorlu Bağlantılar

İnternet Üzerinden Bedava Sms ,sesli arama – görüntü arama yapabileceğiniz popüler Uygulama olan Tango sık sık profil resmi istemektedir. Bu zamanla can sıkıcı bir hal almaktadır. Yeni güncellemelerle Yakın çevredeki kişileri de görebiliyorsunuz mesaj atabiliyorsunuz. Konuyu fazla dağıtmak istemeden Tango Üyeliğini Nasıl iptal edebilirim sorusunun cevabı ;

TANGO HESABINIZI SİLMEDEN BU YAZIYI MUTLAKA OKUYUN

Tango Uygulamasını Direk olarak kaldırdığınız da üyeliğiniz de silinmiyor Bunun için Bir form var bu formu doldurmanız gerekmektedir.  bunun aşağıdaki iletişim forumu doldurun ve silinmesi için biraz beklemeniz gerekir.

Bunun için Üye olurken Girmiş olduğunuz Telefon numarasını Üyelik Adı ve soyadınızı Üyelik için Girdiğiniz Mail Adresini  doldurmanız gerekecektir.  Formu Doldurup Göndermeniz Yetecektir.

Tango Üyeliğini Silmek için Bu Formu Doldurunuz

tango hesabı kapatmak için yukarıda verilen bilgileri ve forum bilgilerini eksiksizce doldurun ve hesabınızı silme işlemini öğle başlatınız. hesabınızı kaldırmak için önce ek bilgileri iyice okuyun, ayrıca profili fotoğrafını , paylaştığınız resim ve videoları teker teker kaldırınız, sonradan yaşanacak sıkıntılara maruz kalmayınız.  tango üyeliği silme ve kaldırma ile ilgili sorunları ayrıca yorumlar bölümünden bırakabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket;

tango üyeliği kaldırma, tango hesap silme, tango aboneliği nasıl silinir, tango app üyeliği kaldırma, tango hesabı nasıl iptal edilir, tango üyelik iptal, tango hesap silme kesin, kesin silme, tango bilgilerimi kaldırma

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Tango Üyeliği Nasıl Silinir? (2 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın