Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10’u Alın Uyarısını Kapatma.!

773 views
Sponsorlu Bağlantılar

bildiğimiz gibi yakın zamanda çıkan yeni işletim sistemi Windows 10’u artık elinizdeki işletim sistemi ile yükseltme ile geçebiliyorsunuz. Bunun için işletim sisteminin orjinal olması gerekmektedir. işletim sistemi güncellemesi ile sizi uyaran bir pencereyi görmüşünüzdür.

windows 10 edinin

Windows 10’u Edinin , artık hazırsınız! Ücretsiz Windows 10 yükseltmeniz şu şekilde zamanlanmıştır. uyarını görmüşünüzdür. Bu sizin işletim sisteminizin geçici için verilen rezerve süresini de gösteren bir ikaz olarak da algılayabilirsiniz.

sağ alt görev çubuğunda sıklıkla gördüğünüz bu uyarı – ikaz penceresi zaman ile rahatsız edebilir. Peki bu uyarı penceresi nasıl kapatılır , nasıl iptal edilir? mutlaka bunu aranızda düşünenlerin de olduğu kesindir. Bu nedenle bende bu uyarı açılır pencere nasıl kapatılır? bunu anlatmaya çalışacağım.

Windows 10 bildirim Penceresi Nasıl Kapatılır?

konu başında demiştim windows 10 yükseltme , güncellemeler sonrası gelen ve sizi uyarı penceresi ile işletim sistemini değiştirmeniz ve windows 10 kullanmaya davet eden bir ikaz penceresi olarak  söyleyebilirim. Bu pencere kapatmak için aşağıdaki adımları takip ederek iptal edebilirsiniz.

  • ctrl + shift + esc tuşlarını birlikte basarak windows görev yöneticisini açıyoruz.

windows 10 görev yöneticisi

  • İşlemler menüsünde gwx dosyasını göreceksiniz . Bu görev dosyasını sonlandırın.
  • bu işlemi gerçekleştirdikten sonra 3035583 güncellemesini bulun ve kaldırın. windows güncellemeleri nasıl kaldırılır? >> win güncellemeleri kaldırma <<  adresini kullanarak nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.
  • “C:\Windows\System32\GWX” klasörü altında gwx.exe dosyası mevcuttur burada görev yöneticisinden işlemi sonlandırdıktan sonra bu exe dosyasını silmeniz yeterli olacaktır. “Görev Yöneticisi” sonlandırma işlemini yapamazsanız silemezsiniz saten.

Arama Tags & Etiket ;

windows 10 uyarısını kapatma , windows 10 bildirim ikazını nasıl kapatırız , windows 10 bildirimi sonlandırma , windows yükselt uyarısını kapatma

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın