Sponsorlu Bağlantılar

İphone aramalarını İpad ‘dan cevap verin..!

626 views
Sponsorlu Bağlantılar

İphone cihazınızda gelen ve giden sesli aramaları ipad kullanıyorsanız , ipad ile cevap verebilirsiniz. İpad cihazda bulunan bu özelliği sizde kullanarak bir birine yakın iki cihaz arasında wi-fi kullanırken arama yapmak ve aranabilmek için iphone’unuzun hücresel hesabını kullanarak aramaları gerçekleştirebiliyorsunuz.

Bu özelliği kullanabilmek için iphone ve ipad aynı ağ üzerinde olmalıdır. İphone gelen aramalar hep iphone da çalacaktır aynı anda ipad üzerinde sesli arama gelecektir. iki taraftan da gelen aramalara cevap vererek konuşabiliyorsunuz . Bu ayarları kullanabilmek için İpad > Ayarlar > FaceTime > İphone’dan Aramalar adımlarında özelliğin aktif olması gerekiyor.

iphone-ipad aramalar

İpad sesli aramaları FaceTime üzerinden geri yapabilirsiniz. Cevap çağrıları ise yine aynı facetime üzerinden görebilir buradan tekrar arama yaparak dönüş yapabilirsiniz. wifi ağı ile aynı bağlantıyı kullanmasına dikkat ediniz. Böylece size ne kadar bir pratik olarak kolaylık verir bilmiyorum ama yararlı bir özellik olarak düşünmekteyim.

Arama Tags & Etiket ;

iphone sesli arama , ipad sesli arama , ipad facetime arama , iphone facetime arama , iphone aramalara cevap verme özelliği , ipad sesli aramalar , ipad iphone’dan aramalar özelliği

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın