Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10’da coğrafi konumu manuel olarak ayarlama

855 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Windows 10 coğrafi konum değiştirme, farklı bir konum üzerinden bağlanmak diğer adıyla Windows 10 fake konum hakkında bir takipçimiz tarafından gönderilen soruya cevap vermeye çalışacağız.

Bize gönderilen bir soruda Win 10 coğrafi konumu elimizle, manuel ayarlamanın bir yolu var mı? İnternetten bu konuda araştırma yaptım ama bununla ilgili olarak çok az bir bilginin olduğunu belirtmektedir.

Windows 10 sahte coğrafi konum bilgisi göndermek için sahte gps adaptörü kullanmak gerekebilir. Normal şartlarda Windows 10 böyle bir özelliğinin olmadığını da belirterek bunu fake gps adaptörü kullanarak gerçekleştirmek mümkün gibi gelmektedir.

Bunun sahte coğrafi konum değiştirmek için Windows Cortana kullananlar için bir yazılımı bulduk. Bu yazım denenmedi o yüzden ne kadar sağlık olduğunu bilmiyoruz.

Fake GPS indirmek için “https://github.com/juliankay/FakeGPS” adresi üzerinden bu yazılımı indirerek deneyebilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Bununla birlikte Android cihazlar için yüzlerce store mağazada sahte gps uygulamaları yer almaktadır. Buradan cihazınıza indirerek bağlantı sağlayabilirsiniz.

Tavsiye Yazı; Windows 10 bölge be saat değiştirme

Son olarak Google Chrome Bölge değiştirme için adres değiştirme tekniğini kullanabilirsiniz. Farklı bir ülke seçimini deneyerek coğrafi bölge, farklı lokosyon seçebilirsiniz.

Bu konumuzda Windows 10 bölgesel konum değiştirme konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorular için sayfamızın altında yorumlar sekmesini kullanarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın