Sponsorlu Bağlantılar

[ Çözüm ] Wifi ( Wireless ) Unable Connect Hatası

3.215 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kim : Hüseyin

Soru : Merhaba kolay gelsin benim Sony laptop var kablolu bağlanıyorum şuan wirelesse geçince kendi modemi mi seçiyorum şifreyi yazıyorum ondan sonra unable connect hatası alıyorum nedendir acaba Şifre yanlış değil telefondan girebiliyorum çünkü yardımınızı bekliyorum iyi çalışmalar .

Merhabalar Hüseyin bey tarafından soru sor bölümünden bize gönderilen soruya karşılık olarak  ; Bağlandığınız İnternet ağında geçici bir sıkıntıdan dolayı yaşanmaktadır. Eğer diğer cihazlardan aynı SSID Şifresi‘nden bağlanıyor ve şifreniz de sıkıntı yok ise ; ilk önce mevcut ağınızdaki bağlantı ağlarını kaldırınız bunu nasıl kaldırılır bunun için buradan konuyu inceleye bilirsiniz. Bu ağları Bilgisayarınızdan temizledik den sonra Bağlantı Wifi Kartınızı pasif ediniz bunun için Bağlantı Ağ kartını devre dışı bırakıyorsunuz.

ağ kartını devre dışı bırak

Bağdaştırıcı ağlarını değiştir kısmına giriyorsunuz ve buradan bilgisayarınızın Wifi Bağdaştırıcı üzerine gelerek faremizin sağ tuşu ile devre dışı bırak yaparak kartımızı pasif ediyoruz. Daha sonra tekrar ağ kartımızı aynı metot ile aktif ederek ağ bağlantısına bağlanmaya çalışıyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın