Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8 / Windows 7 Wi-Fi Ağları Nasıl Silinir?

9.083 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımızda Bağlandığımız Wi-fi Ağlarını bilgisayarımızda kayıtlı olarak bulunmaktadır. Daha önceden bağlandığımız wifi bağlantılarını görmek ve bu geçersiz bağlantı adreslerini ismek istiyorsanız bir komutları bunları görebilirsiniz ve bunları komutla silebilirsiniz.

Bu Bağlantı adreslerini Bağlantı Kablosuz bağlantı bölümünden görmemizde mümkün şimdi Sizlere Bir komutlar b bağlantı adreslerimizi nasıl sileriz bunu video bir şekilde anlatacağım.

Pratik olarak da bunu kısa anlatmak istiyorum ;

  • Başlat > cmd ( Yönetici olarak Çalıştır )
  • Wifi  ağlarını görmek için tırnak işaretlerini kullanmadan  “netsh wlan show profiles”  bu komutu yazarak enterliyoruz. komut ekranına daha önceden bağlandığınız wifi ağları gelecek bunlardan hangisi silmek istiyorsanız.
  • Aynı Dos ekranına netsh wlan delete profile name=”Ağ ismi      yazarak entere basarak silebilirsiniz.

 

Video Anlatım ;

bilgisayarınıza bir kere bağlandığınız kablosuz wifi ağları kolaylıkla bu yolla kaldırabilirsiniz, wi-fi ağ ile bağlantı yaptığınız eski şifreli bağlantıları silmek için bu yöntem pek kullanılmamaktadır, fakat iş yapacaktır. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Windows 8 / Windows 7 Wi-Fi Ağları Nasıl Silinir? (2 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın