Sponsorlu Bağlantılar

{ Güncel } Swarm’da Telefon Numarası Gizlilik Ayarı

4.240 views
Sponsorlu Bağlantılar

Foursqaure’nin yerini alan Swarm’da iletişim bilgileri olarak Mobil numarasını girdiğinizde Sizi takip eden arkadaşlarınız bu numarayı herkes görebilir bu numara üzerinden sizinle iletişime  geçebilir . Eğer Swarm kullanıcısı olarak iletişim Bilgileri kısmından Mobil ( Cep ) telefon numarasını gizlemek istiyor veya Telefon numaranızı arkadaşlarınızın görmesini istiyor iseniz bu görünürlük ayarını yapabilirsiniz.

Peki Bu Ayarı nasıl ve nereden gireceğiz ? Swarm Profil ayarlarınıza giriyorsunuz. Çark İşareti ola kısmı seçiyorsunuz > Gizlilik Ayarları > Arkadaşlarımın , eğer yazdıysam , telefon numaramı görmelerini izin ver  kısmındaki önünde tik işaretini kaldırıyoruz.

Bu Temas bilgileri kısmı üzerinden telefon bilgilerinizi görünür veya gizlemek üzere bu kısımdan ayarlayarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Tags – Etiketler ;

Swarm’da Telefon numarası gizleme , Swaarm’da mobil numara gizleme , Telefon numarası nasıl gizlenir ; Swarm iletişim bilgisi

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

{ Güncel } Swarm’da Telefon Numarası Gizlilik Ayarı (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. s.a arkadas su an 2 tane swarm hesabım oldu ve ben eskı swarm hesabımı kullanmak ıstıyorum ama gecemıyorum cıkıs yapıp hesap degıstır dedıgımde yenı bı hesap daha acılıyo eskı swarm hesabıma donmem lazım arkadaslarım orda kaldı yardımlarınızı beklıyorum

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın