Sponsorlu Bağlantılar

Wifi Bağlantıda “Hiç Ağ Bulunamadı” Hatası Nasıl Çözülür?

8.379 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar ağ bağlantılarında sorunlardan biride “Hiç ağ bulunamadı” hatasıdır. Bu sorunla ilgili olarak çözüm aramaya çalışacağız. Bilgisayarınızda bağlı olduğunuz wifi ağındaki bağlantıları algılamıyor olabilir kablosuz ağları algılamadığı için “Hiç Ağ Bulunamadı” sorunu yaşanmaktadır.

kablosuz wifi ağınıda hiç bir ağ bulunamadı sorunu

Yeni işletim sistemlerinde yani Windows 8 & Windows 10 sürümlerinde tam olmasa da sorunlar yaşanmaktadır bu sorunlar zamanla güncellemeler ile sorunun çözüleceğini inanıyorum. Genel olarak sürücü sorunları yaşanmaktadır bu adımdan yola çıkacak olursak ağ kartının sürücüsünü güncellemeyi deneyin .

Win + R çalıştır penceresini açarak aygıt yöneticisine giriş yapmak için devmgmt.msc komutu yazın ve ayarlar kısmından “ağ bağdaştırıcılar” kısmından sürücü güncelleyin güncel bir sürücü kullanıyor iseniz bu sefer mevcut daha önceki bağlanış olduğunuz ağları bilgisayardan kaldırın.

Bağlı olduğunun ağları kaldırmak için Eski Ağları Kaldırın link adresinden yararlanabilirsiniz. Bilgisayarda mevcut ağ bağlantıları kaldırın ve tekrar kontrol ediniz. 

Ağ kartınızın marka ve modeline göre resmi web sitesine girin ve sürücülerinizi işletim sistemine göre güncel driver bulun ve güncelleyin . Wifi Ağları görmemesinin nedeni genel olarak sürücü hatası olarak görülmektedir.

Arama Tags & Etiket ;

ağı görmüyor , hiç ağ bulunamadı hatası , hiç ağ bulunamadı sorunu , hiç ağ bulunamadı wifi , hiç ağ bulunamadı soru kesin çözüm , hiç ağ bulunamadı windows 10 , hiç ağ bulunamadı yorumlar , hiç ağ bulunamadı problemi , hiç ağ bulunamadı sorunsalı , wifi ağını bulamıyor , wireless ağını görmüyor

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın