Sponsorlu Bağlantılar

Whatsapp Emoji Kütüphanesi

18.677 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda İphone veya Android işletim sistemlerinde emoji klavyesinde bulunmayan ve birbirinden ilginç emoji hazinesi veya kütüphanesinden bahsedeceğim. Emoji duygularını ifade etmek için kullanabileceğiniz bir klavye türüdür.

Burada gülen , ağlayan , kızgın veya diğer araçlar ile istediğiniz gibi kullanabileceğiniz klavyede ilginç emojileri ise farklı yerlerden tek tek bulabilirsiniz. Hepsini bir arada bulabileceğiniz bir emoji kütüphanesi olan  “http://emojipedia.org/” adresinden istediğiniz ve kategorilere ayrılmış şekli ile tümünü bir arada bulabilirsiniz.

emoji klavye - emojipedia

 

Apple , Google , Facebook , Android , Lg , Htc , Twitter üzerinden de kullanabileceğiniz bu emoji kütüphanesinde beğendiğiniz emoji kopyalayarak whatsapp üzerinden gönderebilirsiniz. Binlerce emoji bir arada zengin bir çeşide sahip site üzerinden kategori ve arama yaparak istediğiniz emoji bulup kullanma şansı sunmaktadır.

Arama Tags & Etiket ;

emoji çeşitleri , emoji arama , farklı emoji türleri , diğer emoji çeşitleri , emoji kütüphanesi , emoji arama , emoji search , emoji çeşitleri , emoji türleri , whatsapp emoji , whatsapp emoji klavyesi , whatsapp emoji bulma

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın