Sponsorlu Bağlantılar

Wi-Fi ( Wireless ) Kablosuz Ağ Bağlantılarınızı Yedekleyiniz

1.077 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımızda Daha Önceden Bağlandığımız yada Güncel olarak Kullandığımız Kablosuz İnternet Bağlantıları için oluşturduğumuz Karmaşık şifreleri aklımızda tutmak zor olsa gerek Bunun için  Önceden Bağlanmış Wi-fi ( Wriless ) ağların Yedeklerini Bir Usb Bellek aygıtlarına alabilirsiniz.

Böylece Daha Önceden Girdiğiniz Ağların Yedeklerine Geri Dönebilir ve Güncel olarak Kullanmış olduğunuz Wi fi ağı şifresini unutmuş olsanız’da hemencik geri dönebilirsiniz. Peki Bu ağların Yedekleri Nasıl alınır. ?

Bilgisayarımızın ” Ağ ve Paylaşım Merkezi Aç ” Kısmına giriyoruz.

ağ ve paylaşım Merkezi Aç

 

 

Kablosuz Ağları Yönetin Kısmına Giriyoruz. Burada Daha önceden Bağlanmış Kablosuz Ağlarımızı Göreceğiz. Hangi Ağın yedeğini alacak isek üzerine Gelerek Özellikler Kısmına Giriyoruz.

Kablosuz Ağ bağlantı Yedeği

 

Resimde İşaretli olarak Gösterilen Bu Ağ profilini Bir USB Flash Sürücüye Kopyala  yazan kısmana giriyoruz.

kablosuz ağı yedekleme

 

Usb Bellek Takılı olduğu emin oldukdan sonra ileri Dedikden sonra Kablosuz ağın Yedeğini Usb Belleğe almaktadır.

 

kablosuz ağ Yedekelemesi

 

Resimde Görüldüğü gibi Kablosuz ağın yedeğini Usb Belleğe Yedeğini almış bulunmaktadır. Peki Bu Yedeği Geriye Nasıl Yükleriz.

 

Geri Yükleme ( Restore ) :

ağ yedeğini yeri yükleme

 

Almış olduğumuz Yedekteki SetupSNK.exe dosyasını Açtığımızda Kablosuz Ağ kurulumu Sihirbazı karşımıza gelerek Geri yüklemeyi yapıp yapmayacağımızı soracaktır. Burada Evet Dedikden sonra bu ağı geri yüklemiş oluyoruz.

 

Video Anlatım : 

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın