Sponsorlu Bağlantılar

FourSquare Harita’dan Adres Tarifi Nasıl Alınır

132 views
Sponsorlu Bağlantılar

FourSquare bilmeyenler için bu yazıyı okuyanlar için FourSquare uygulamasından biraz bahsedeceğim. FourSquare yer etiketleme mekanlar için tavsiye yazma,Bilmediğiniz bir şehre gittiğinizde en iyi mekanları bulabilmeniz için yapılmış bir mobil uygulamadır.

Bu uygulamada Bulunduğunuz mekanlarda Tavsiye yazarak yada bulunduğunuz mekan için Check-in yaparak nerede olduğunuzu arkadaşlarınıza yer bildirimi  yapabilirsiniz.

Peki Sizin Bir arkadaşınız Yer bildirimi yaptı yada bir mekanın nerede olduğunu öğrenmek ve bu yere gitmek istiyorsunuz. Bunun için bir adres tarifi almak gerekir. FourSquare üzerinden bu mekan için adres tarifini Nasıl alabiliriz ? Aslında bu o kadar zor bir şey değil FourSquare  adres almak için FourSquare uygulamasını açalım.

Arkadaşınızın Yaptığı Checkin yada Mekan Arayarak Mekanı Buluyoruz.

foursqaure 1

 

 

Yukarıda Resimde Görüldüğü Gibi Mekan Aramasını Yapıyorum.

Foursquare 2

Yukarıda Resimdeki Gibi Mekanı Bulduk Daha Sonra Kırımızı işaretli olan Harita Resmine Bir kere Dokunuyoruz.

foursqaure 3

Resimde Görüldüğü gibi kırmızı Yönlendirmeler Yazan kısma Bastığınızda ise Sizi Harita Yönlendirecek .

harita tarif alma

Bulunduğunuz Yerin Konumuna Göre Mekan Adres Tespitini Yaparak Size Kaç km ve Dakika olarak Yol tarifini Yapacaktır. Artı bir avantaj katarak istediğiniz adresi bulma için navigasyon özelliği olarak kullanabileceğiniz son derece kullanışlı bir app uygulaması olarak öne çıkmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın