Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarda Yanan Sönen İmleçin Genişlik Ayarını Değiştirme

794 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımızda Word,Excel,Text Dosyalarında Yazı yazarken İmleç Devamlı Yanar ve Söner , Bu yazımızı nereden devam edeceğimizi göstermektedir. Bu Yanan Sönen imleç bazen bilmediğimiz sebep’den dolayı ayarları değişerek kalınlaşır veya ince olarak görünür.

Sizlerden Gelen mail sorusunda Word’de yazı yazarken Yanan Sönen Işık Kalın şekilde görünmektedir Bunu Normal Şekil’e Nasıl Getirebilir?  şeklinde bir soru gönderilmiştir. Aşağıda Örnek Resimde Görüldüğü gibi Yanan Sönen Işık Normal ve Kalın Şekilde Görünmektedir. Bunun Normal veya İstediğiniz Kalınlıkta siz ayarlaya bilirsiniz.

yanan Sönen İmleç Ayarı

 

Yukarıda Görüldüğü Gibi imleç Kalınlığını Ayarlamak Elinizdedir. Bunun için Bilgisayar > Denetim Masası > Erişim Kolaylığı Merkezi > Bilgisayarı Kolayca Görünebilir Hale Getir  Adımlarını izliyoruz.

Bilgisayarda Yanan Sönen İmleç Ayarı

 

Yukarıda Gösterilen Kısımda Yanan Sönen İmleçin Normal Ayarı 1 dir Burada Siz istediğiniz Kalınlık Değerini Belirleyerek Yanan Sönen imleçin ayarını yapabilirsiniz.

 

Konu Hakkında Video : 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bilgisayarda Yanan Sönen İmleçin Genişlik Ayarını Değiştirme (4 Yorum)

Yorum Yaz

    • Ayşe Hanım , Excel ile ilgili bir imleç ayarı yok sadece bilgisayar üzerinden tarif ettiğim gibi ayar yapabileceksiniz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın