Sponsorlu Bağlantılar

Whatsapp İstenmeyen Kişiye Nasıl Engellenir?

752 views
Sponsorlu Bağlantılar

Günümüzde Sosyal Medyalar çoğalmaya başladı  ücretsiz mesajlaşmalar görüntülü aramalar gibi bir çok uygulamalar geliştirildi Bunlardan biride Whatsapp bu uygulama ile Sesli kısa mesajlar – resimler – yer bildirimleri – Smiley – Resimleri yollayabilirsiniz . Peki istemediğimiz kişilerden mesaj alıp vermeyi nasıl engelleriz bu konudan bahsetmek istiyorum. whatsapp kişi engelleme nasıl yapılır? Bunun için aşağıdaki açıklamaları takip edebilirsiniz.

whatsapp kişi engelleme

Whatsapp uygulamamızı açıyoruz , Menümüz de bulunan Ayarlar > Sohbet Ayarları > Engellenmiş kısmına giriyoruz. burada Engellediğimiz kişiler varsa listeli bir şekilde görünür eğer ki yeni birini Engellenecek ise bu kısımda  + İşaretine Basıyoruz ve engelleyeceğimiz  Kişiyi Seçerek üzerine basıyoruz ve Bitti  kısmına basarak Engellemeyi bitiriyoruz. Bu Şekilde engellenen kişiden mesaj alamıyorsunuz.

Whatsapp kişi Nasıl Şikayet Edilir?

yukarıda yazdığımız ki bu kısa bilgide whatsapp’da spam kişiler veya , spam mesaj gönderenleri engelleyebilir , geri bildirim ile şikayet edebilirsiniz. Whatsapp Kişi Engelleme zamanla yeni gelen güncellemeler ile menü yeri değişebilir fakat kişi engelleme özelliği aynıdır. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın