Sponsorlu Bağlantılar

whatsapp’da hikayemi izleyenler görünmüyor?

2.010 views
Sponsorlu Bağlantılar

Whatsapp uygulamasında yeni özelliklerden biride durum, durum’da Whatsapp kullanıcıları anlık durumlarını, fotoğraf veya videolarını durum’da 24 saat süre ile paylaşabilmektedirler. Bu geçici paylaşımlarda 24 saat süre zarfında Whatsapp son sürümünü kullanan telefon rehberinde kayıtlı kişiler izleyebilmektedir. 

Bu güzel özellikler bazen sorunları da beraberinde getirmektedir. Bunlardan sıklıkla başa gelen hatalardan, sorunlardan biride hikayeyi izleyen kişilerin görünmemesi olarak sıkça whatsapp destek hattı üzerinden gönderilen sorunlardır. Whatsapp durumumu kim izledi bu kişileri neden göremiyorum gibi bir çok akıllara sorunlar gelmektedir.

Whatsapp durumu izleyenler çıkmıyor?

Whatsapp durumunu izleyenlerin görünmemesi, çıkması bir çok nedenleri olabilmektedir, şayet durum görünmüyorsa ilk önce hikayenin paylaşılıp, paylaşılmadığından emin olunuz, çünkü hikaye direk paylaştığınız da video veya resmin biraz yüklenmesi gerekiyor, o esnada telefon gelirse yada uygulamadan çıkıp başka bir uygulamaya geçtiğiniz de yükleme gerçekleşmiyor bu nedenle yükleme gerçekleşmediği için paylaşım olmuyor. Eğer böyle bir sorun yaşadıysanız durum paylaşılamadı uyarısını kontrol ediniz.

Whatsapp sunucularda yaşanan yoğunluklar nedeniyle bazen istatistiklere ulaşamıyor olabilirsiniz. Bu nedenle paylaşımlarınızı tekrar 24 saat içinde kontrol etmeniz de fayda vardır. Son olarak uygulamanın güncel olup olmadığını kontrol ediniz hikaye izlenmiyorsa uygulamayı güncelleştirin bu zayıf bir ihtimalde olsa denemek gerekecektir.

Whatsapp hikayeyi izleyenlerin görünmemesi , hikaye istatistiklerinin çıkmaması bu sorunun başlıca nedenlerinden biridir. Hikaye izleyeni görünmüyorsa şayet son olarak uygulamayı telefonunuzdan kaldırın ve tekrar uygulamayı yüklemeyi deneyin. İphone ( ios ) veya Android işletim sistemi telefonlarda bu sorunun çözümü aynıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın